0
back
 

diskuze k tématu: Alfa Romeo 155 a spokojený majitel

category of topic classification: italská vozidla
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 01.04.2009 12:21, držím palec
Držím palec... aby se Alfa nerozpadla a vy aby jste při takovém ježdění dožil aspon 20 let...
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 01.04.2009 13:01, Seriály
Ještě, že autor nesledoval Knight Rider, A-team, Magnuma nebo Hardcastle a McCormick . To by se mu sny plnily hůře.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 01.04.2009 13:30, Výbornej příspěvek, chválím autora
.... na to že je apríla to je supr a redakce to na dnešek vybrala taky dobře!!!
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 01.04.2009 14:02, splněný sen
kdybych byl prodejce na bazaru,řekl bych mu,že je to právě TA alfa,ve které jezdil komisař Rex.
Se divím,že na to nešlápl hned co odjížděl ikdyž hodně chumelilo, to já bych ten plyn prošlápl a sázel tam jeden kvalt za druhým.... úplně to mám před očima...
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 01.04.2009 14:12, RE: splněný sen
Tomi posted by:
kdybych byl prodejce na bazaru,řekl bych mu,že je to právě TA alfa,ve které jezdil komisař Rex.
Se divím,že na to nešlápl hned co odjížděl ikdyž hodně chumelilo, to já bych ten plyn prošlápl a sázel tam jeden kvalt za druhým.... úplně to mám před očima...
Jo tyhle alfy si i v Itálii kupovali mladí nevylítaní kluci(v tom roce96).Já jsem v 19 letech jezdil tak akorát ve Š 120.takže tam jsem takymohl"sázet kvalty jeden za druhým" ale s nulovým výsledkem
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 01.04.2009 14:20, RE: splněný sen
Tomi posted by:
kdybych byl prodejce na bazaru,řekl bych mu,že je to právě TA alfa,ve které jezdil komisař Rex.
Se divím,že na to nešlápl hned co odjížděl ikdyž hodně chumelilo, to já bych ten plyn prošlápl a sázel tam jeden kvalt za druhým.... úplně to mám před očima...
Kdybys tam dal pár psích chlupů a pod sedadlo plesnivou housku se salámem, tak by mu puklo srdce štěstím.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 01.04.2009 17:32, Ty kotouče
No být autorem, tak nečekám, až našetřím na vrtané kotouče. Ty na fotkách jsou rezaté jak liška, navíc nějak divně - vypadá, že jsou nepravidelně sjeté. A s tou Selenií bych taky nečekal až do léta a vyměnil bych to hned. Jinak moc pěkné auto, svého času se mi taky strašně líbilo. Nakonec jsem šel do Hondy CRX, kamarád měl předtím Alfu 33 a od té doby nemohl té značce přijít na jméno (nejdřív do toho cpal peníze jako divý, páč se to pořád s....., pak se toho zase nemohl zbavit, hnilo to - i když to CRX dělá také).
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 01.04.2009 18:21, Zajímavé tvrzení...
Ve 210 km/h sundat nohu z plynu a po té na na něj prudce šlápnot až na podlahu a napsat, že auto vyrazí, jako divé s motorem, který má za sebou 160 000 o obj. 1.8 (93 kW/6000 ot/min a nějakých 165 N.m /5 000 ot/min s pohotovostní hmotností 1400 kg (zdroj autokatalog96) se mi nějak nezdá. Přitom maximální rychlost uvádí výrobce 200 km/h,, která je většinou ve skutečnosti při změření kalibrovaným měřidlem o něco nižší. Tady platí jedna pravda - kecáte vy nebo rychloměr ve vaší Alfě. Ještě jste neuvedl, když ve 210 km/h auto vyrazilo, jako divé kolik jste jel - alespoň 250 km/h ??? - nebo ještě více ???.
Takové borce co nemají ještě žádné zkušenosti a jediné co je zajímá rychlost na silnici příimo miluju. Ještě bych doporučil k úplné dokonalosti profi řidiče vyměnit obyčejné žárovky v předních světlometech za žárvoky alá xenon, domontovat světla pro denní svícení z led diod,, dále namontovat pořádnou aparaturu, ať je vás slyšet (nezapomeňte pootevřít okna), na hlavu si dejte kšiltovku (nejlépe bílou s kšiltem dozadu) a držte volant jenom jednou rukou na nejvyšśím bodě a jeďte alspoň těch 210 km/h...
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 01.04.2009 18:44, RE: splněný sen
bruno posted by:
Jo tyhle alfy si i v Itálii kupovali mladí nevylítaní kluci(v tom roce96).Já jsem v 19 letech jezdil tak akorát ve Š 120.takže tam jsem takymohl"sázet kvalty jeden za druhým" ale s nulovým výsledkem
Štěstí, že když mi bylo 19, tenhle materiál nebyl. Museli jsme vzít zavděk za 3600 Kčs (korun československých) Š100 (vlastně Š 1000MB s kastlí Š100). Vlastnili jsme ji 4 kluci a učili v ní řídit naše holky...Na první auto i na první holku vzpomínám rád.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 01.04.2009 19:24, RE: Zajímavé tvrzení...
drl-j posted by:
Ve 210 km/h sundat nohu z plynu a po té na na něj prudce šlápnot až na podlahu a napsat, že auto vyrazí, jako divé s motorem, který má za sebou 160 000 o obj. 1.8 (93 kW/6000 ot/min a nějakých 165 N.m /5 000 ot/min s pohotovostní hmotností 1400 kg (zdroj autokatalog96) se mi nějak nezdá. Přitom maximální rychlost uvádí výrobce 200 km/h,, která je většinou ve skutečnosti při změření kalibrovaným měřidlem o něco nižší. Tady platí jedna pravda - kecáte vy nebo rychloměr ve vaší Alfě. Ještě jste neu...
Na podzim 1996 byly osmiventolové motory nahrazeny 16ventilovými. Však taky autor píše, že má auto z října 1996 a model 1,8 16v, takže ten měl již 103 kW. Používal se i v AR156. (mimochodem auto roku). S tímto motorem měla AR155 psanou maximálku 205km/h.
Já to tedy chápu tak,že ve 210 (tachometrových) ubral - auto zpomalilo na 180? a pak znova přidal a ono zrychlovalo....
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 02.04.2009 09:03, Tak snad se autor i jeho supervůz...
...dožijí ve zdraví i příštího roku a my se tu dočteme pokračování příběhu o superalfě romeo...
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 02.04.2009 10:57, omg
Já se z těch cuore sportivo školitelů jednou poseru.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 03.04.2009 10:11,
Jak se pozná ostré ABS ???
respond


update
you watch this topic

stop watching this topic




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, all rights reserved.