0
back
 

diskuze k tématu: Alfa 159 1750 TBi

category of topic classification: poradna, jaké auto koupit, automobilky, italská vozidla, typ vozidla, osobní
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 19.12.2014 14:41, Alfa 159 1750 TBi
Dobrý den, již déle mi Alfa 159 nedává spát, měl bych zájem o její koupi. Po prolezení všech možných fór mám víceméně jasno, ale stejně jsem se chtěl zeptat na Vaše uživatelské zkušenosti. Na co bych si podle Vás měl dát pozor, jak je to se servisem a spolehlivostí vozu?

Předem děkuji za odpověď.
respond
EddiieZ
number of posts1
date of registration19.12.2014
Friday 19.12.2014 14:46, RE: Alfa 159 1750 TBi
nepřihlášený uživatel posted by:
Dobrý den, již déle mi Alfa 159 nedává spát, měl bych zájem o její koupi. Po prolezení všech možných fór mám víceméně jasno, ale stejně jsem se chtěl zeptat na Vaše uživatelské zkušenosti. Na co bych si podle Vás měl dát pozor, jak je to se servisem a spolehlivostí vozu?Předem děkuji za odpověď.



Pardon, zase jsem půlku vynechal. jednalo by se o motorizaci 1750 (1.8) TBi, r.v. 2009 a novější
respond
deleted user
number of posts
date of registration
Monday 22.12.2014 22:51, RE:
Dobrý den. Pokud najdete kus v dobrém stavu, mohla by to být dobrá koupě. Přeplňovaná osmnáctistovka jede velmi dobře, spotřeba paliva je ale velmi závislá na stylu jízdy. Alfu Romeo 159 občas trápí problémy s poloosami, objevují se také vůle v čepech zavěšení předních kol, které nelze měnit samostatně, ale pouze s celým ramenem. Do některých kusů také zatékalo skrze vadné těsnění dveří.
respond




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, all rights reserved.