0
back
 

diskuze k tématu: Alfa Romeo 159 Sportwagon 2,4 JTD TI - spořivá atletka?

category of topic classification: italská vozidla
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 18.02.2008 00:27, solidní
Je to pěkné auto s dobrým motorem, ale do alfy patří benzín.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 18.02.2008 08:08, zkušenosti
Mám toto auto od loňského léta a jezdím s průměrnou spotřebou okolo 8 litrů (při smíšeném provozu). Nutné dodat že jezdím delší cesty a jedu-li jen po dálnici, pohybuje se spotřeba okolo 9 litrů (průměrná při rychlostech do 160 km/hod). Zatím mám najeto okolo 20.000 km. Když ale v Německu jedete po dálnici 180 tak se v klidu dostanete se spotřebou k 10-ti litrům. Auto mi vyhovuje a když opravdu chcete a sešlápnete plyn, tak je to moc fajn.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 18.02.2008 12:14, nadhera
anonym posted by:
Mám toto auto od loňského léta a jezdím s průměrnou spotřebou okolo 8 litrů (při smíšeném provozu). Nutné dodat že jezdím delší cesty a jedu-li jen po dálnici, pohybuje se spotřeba okolo 9 litrů (průměrná při rychlostech do 160 km/hod). Zatím mám najeto okolo 20.000 km. Když ale v Německu jedete po dálnici 180 tak se v klidu dostanete se spotřebou k 10-ti litrům. Auto mi vyhovuje a když opravdu chcete a sešlápnete plyn, tak je to moc fajn.
nejsem alfista,mel jsem pouze 156 1.8 a 2.4 jtd,obe jenom kratce a kvuli jejich citlivosti bych je ani nechtel ale uznavam ze jsou to nadherny vozy,maji smrnc,eleganci,jizdni vlastnosti,proste takhle udelat kombika,klobouk dolu.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 18.02.2008 16:04, Jardeur
Z Alfy ma člověk radost 3 krát:
1) když si jí koupí
2) když se mu jí podaří opravit
3) když se mu jí podaří prodat
.....
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 18.02.2008 16:14, RE: solidní
anonym posted by:
Je to pěkné auto s dobrým motorem, ale do alfy patří benzín.
Bože,za to auto se upíšu dáblu,ale muselo by být v benzínu!
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 18.02.2008 16:15, RE: Jardeur
jardeur posted by:
Z Alfy ma člověk radost 3 krát:
1) když si jí koupí
2) když se mu jí podaří opravit
3) když se mu jí podaří prodat
.....
Hmm,asi fašista,nebo žabožrout,co?
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 18.02.2008 16:26, listen1
Já myslel, že spoliká se píše s " y ". Teď jsem rozhozenej.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 18.02.2008 18:56, RE: Jardeur
anonym posted by:
Hmm,asi fašista,nebo žabožrout,co?
příspěvky anonymů miluju , si dycinky představím zakomplexovanou šedou myš v zaměstnání jak okusuje firemní propisku a píše příspěveček )))
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 18.02.2008 19:02, RE: Jardeur
jardeur posted by:
Z Alfy ma člověk radost 3 krát:
1) když si jí koupí
2) když se mu jí podaří opravit
3) když se mu jí podaří prodat
.....
Nemyslím si, je to obecný názor, ale osobně znám pár lidí se kou a jen jezdí, mění olej a lijí naftu. Nutno říct, že ji mají od začátku, zhuntovanou Alfu si koupí jen dobrodruh.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 19.02.2008 10:57, RE: Jardeur
jardeur posted by:
Z Alfy ma člověk radost 3 krát:
1) když si jí koupí
2) když se mu jí podaří opravit
3) když se mu jí podaří prodat
.....
Ani vtipné a už vůbec ne originální.... Pán bude jistě zkušený uživatel Alfy se spoustou zkušeností z praktického provozu. A pravděpodobně přímo AR 159 2.4JTD TI. Já si zase představuji, co za chytrolína může psát taková moudra a jistě prověřená fakta...
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 19.02.2008 11:51, RE: Jardeur
jardeur posted by:
Z Alfy ma člověk radost 3 krát:
1) když si jí koupí
2) když se mu jí podaří opravit
3) když se mu jí podaří prodat
.....
Vzdyt je to vtipny, nechejte Jardeura na pokoji, docela me to rozesmalo
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 19.02.2008 17:36, RE: Jardeur
anonym posted by:
Ani vtipné a už vůbec ne originální.... Pán bude jistě zkušený uživatel Alfy se spoustou zkušeností z praktického provozu. A pravděpodobně přímo AR 159 2.4JTD TI. Já si zase představuji, co za chytrolína může psát taková moudra a jistě prověřená fakta...
Vážený usmolený anonyme, pokud jste to nepochopil tak to měl být vtip.
Nikoliv rezence,nebo snad dokonce test 159.... Holt ty se smaslem rpo humor se zasmáli a zamidrákovaný jedinec se ozve s blekotáním o prověrených faktech ))) samozřejmě jako anonym ,jak jinak....
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 20.02.2008 13:25, RE: Jardeur
jardeur posted by:
Vážený usmolený anonyme, pokud jste to nepochopil tak to měl být vtip.
Nikoliv rezence,nebo snad dokonce test 159.... Holt ty se smaslem rpo humor se zasmáli a zamidrákovaný jedinec se ozve s blekotáním o prověrených faktech ))) samozřejmě jako anonym ,jak jinak....
Takže "umolený" Jardeure, to je tvoje jméno? Říkej mi klidně Kačere Donalde, pokud Ti to pomůže v pocitu, že jde o osobní výpověď. Co ti tady o člověku řekne vymyšlený nick? Říkej mi klidně jak chceš, ale pokud už napíšeš do diskuse nějaký příspěvek, tak by měl být k věci a ne podobný blábol, který ještě vydáváš za vtipný. Celkově tvůj výtvor připomíná spíš to, že jsi chlapec nezralý, názoru neurčitého a zkušeností pramalých...)))))))
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 20.02.2008 15:40, RE: Jardeur
jardeur posted by:
Z Alfy ma člověk radost 3 krát:
1) když si jí koupí
2) když se mu jí podaří opravit
3) když se mu jí podaří prodat
.....
Zatím mám třetí Alfu v řadě a vždy se ji podařilo opravit i prodat takže v tom nevidím problém. Musím říct že tahle 159-ka je ale oproti 156 opravdu o moc lepší (a to jsem byl se 156 spokojený). Jinak když jsem zkoušel pro porovnání A4 a BMW3 tak nebylo o čem diskutovat a rozhodl jsem se pro tuhle ALFU (mám stejnou bez TI paketu). Výborný auto.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 20.02.2008 15:53, RE: Jardeur
jardeur posted by:
Z Alfy ma člověk radost 3 krát:
1) když si jí koupí
2) když se mu jí podaří opravit
3) když se mu jí podaří prodat
.....
asi souhlas, 156ku v benzinu meli asi 4 kolegove a byla to auta, co clovek musi kupovat ve dvou kusech - jedno je v servisu a druhym se jezdi (trochu prehanim, ale v servise bylo kazde nekolikrat do roka). Auta byla benzin a nova
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 20.02.2008 19:33, RE: Jardeur
anonym posted by:
asi souhlas, 156ku v benzinu meli asi 4 kolegove a byla to auta, co clovek musi kupovat ve dvou kusech - jedno je v servisu a druhym se jezdi (trochu prehanim, ale v servise bylo kazde nekolikrat do roka). Auta byla benzin a nova
měl jsem dvě benzínové 156 ky a jediný problém jsem měl (a to u obou zhruba po 150.000 km) s chladičem. Pravda 1x to stálo výměnu těsnění pod hlavou. Jinak jsem s první ujel 230.000 km a s druhou cca 210.000 km. Je pravda že berou víc oleje a je nutné hlídat častěji jeho hladinu.
respond




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, all rights reserved.