0
back
 

diskuze k tématu: První dojmy z nákupu a provozu: Alfa Romeo 33 ie

category of topic classification: italská vozidla
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 14.01.2009 01:45,
Tak to je děs! To vám nechoděj lepší recenze, že uveřejníte takovej blábol???
Když už koupim auto a je jedno za jaký peníze, tak si ho aspoň nechám trochu proklepnout někde v servisu, jak je vidět, tak vy jste to neudělal, když si koupíte takový křáp!!! Vážený človíčku, vy jste blázen a sebevrah!!!!!!!
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 14.01.2009 07:44, RE: bez předmětu
lagu posted by:
Tak to je děs! To vám nechoděj lepší recenze, že uveřejníte takovej blábol???
Když už koupim auto a je jedno za jaký peníze, tak si ho aspoň nechám trochu proklepnout někde v servisu, jak je vidět, tak vy jste to neudělal, když si koupíte takový křáp!!! Vážený človíčku, vy jste blázen a sebevrah!!!!!!!
WTF ... co je na tom spatneho - perfektni pribeh o Alfe. Pro ty co to nechapou tohle je Alfa Romeo - prerikej si to. Vsichni vi jake jsou Alfy - to je srdcovka. Ja majitele chapu ze do toho sel - i kdyz sam bych to neudelal (nemam tolik odvahy). Kazdy totiz nema na to aby si koupil funglovku. A autor i kdyz je to mlady cucak si evidentne umi poradit :o) a taky vybrat, skoda jen ze nenapsal kolik za to dal.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 14.01.2009 08:50, Alfa
Takhle jsem se už dlouho nepobavil! Pán je nadšenec a dobrodruh. Prostě si koupil auto pro radost. Ať mu vydrží auto i ta radost. Život je o emocích a tady je jich hodně.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 14.01.2009 09:10, RE: bez předmětu
Mazel posted by:
WTF ... co je na tom spatneho - perfektni pribeh o Alfe. Pro ty co to nechapou tohle je Alfa Romeo - prerikej si to. Vsichni vi jake jsou Alfy - to je srdcovka. Ja majitele chapu ze do toho sel - i kdyz sam bych to neudelal (nemam tolik odvahy). Kazdy totiz nema na to aby si koupil funglovku. A autor i kdyz je to mlady cucak si evidentne umi poradit :o) a taky vybrat, skoda jen ze nenapsal kolik za to dal.
Špatného je na tom to, že nezáleží na stavu v jakém se auta prodávájí, vždycky se najde někdo, kdo i tu největší sračku koupí. To bohužel nenutí majitele zavézt mrtvé auto na hřbitov....
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 14.01.2009 09:52, RE: bez předmětu
David V posted by:
Špatného je na tom to, že nezáleží na stavu v jakém se auta prodávájí, vždycky se najde někdo, kdo i tu největší sračku koupí. To bohužel nenutí majitele zavézt mrtvé auto na hřbitov....
Na tom ale není vůbec nic špatného. Špatné je v jakém stavu se auta provozují.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 14.01.2009 10:01, Asi se stanu bazarnikem!
protože pokud se najdou lidi, kteri jsou schopni koupit vuz v takovem stavu a jeste byt nadseni, tak je to idealni zivnost. At je to alfa nebo neni, auto, ktere jeste pred vyjetim z bazaru nestartuje ani po slibene oprave, rezavi, nebrzdi, neřadí a chvili na to mu jeste praskne benzinovy privod a benzin je na vozovce, takovemu se obloukem vyhnout. Doufam, ze vas s timto vozem na ceste neptokam. Z popisu mi prijde jako vrak, ale hlavne ze ma sedacky recaro, trirameny voland a nejake ty dalsi veledulezite doplnky. Alfa ne-alfa, i mezi radoby srdcovkama jsou urcite lepsi kusy ale taky ma byt soudnost a vraky vyrazovat a ne je prodavat dale.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 14.01.2009 10:31, A proč ne?
Pán si koupil levně auto na hraní, nevadí mu, že nestartuje, neřadí a teče mu benzín. Nečekal nějaký bezúdržbový držák, nenadává na to. Hodně radosti přeju!
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 14.01.2009 10:47, Když Alfu, tak jedině...
8C Competizione!!!
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 14.01.2009 10:51, RE: A proč ne?
Muroň posted by:
Pán si koupil levně auto na hraní, nevadí mu, že nestartuje, neřadí a teče mu benzín. Nečekal nějaký bezúdržbový držák, nenadává na to. Hodně radosti přeju!
Teď hlavně, aby prošel STK
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 14.01.2009 10:57, RE: A proč ne?
jintaj posted by:
Teď hlavně, aby prošel STK
U nás? Takový auto? To bych se divil, kdyby neprošlo.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 14.01.2009 11:13, Recenze
Recenze, ačkoliv popisuje tak špatný obchod, mě svým způsobem pobavila. Na jaře se chystám vyměnit starší auto za mladší, ale že bych do něj kvůli tomu hned přestal investovat a nechal všechny investice na dalším kupci je mi trochu proti srsti. Např teď jsem měl špatný kontakt na čidle teploty a uchlastal se mi motor. Vlivem toho šel z bídou na 2 válce. V servise mi to spravili a ptali se, jestli mají vyměnit svíčky. Řekl jsem, že ano (měly 50 tisíc a ten špatný chod motoru jim neprospěl), doporučili i výměnu kabelů (ano mají pravdu, jsou už prastaré), už je mám objednané. Mohl bych to tak nechat, klidně by to rok ještě vydrželo, ale proč, jen kvůli tomu, abych ušetřil 1500 - to je jedna plná nádrž. Kdybych prodával auto ve stavu, jaký je popsaný v recenzi, tak jedině na ND.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 14.01.2009 13:45, ekologická daň
Vzhledem k tomu, že po prodeji by nový majitel zacáloval při registraci 10 litrů, tak bych soudil, že dotyčný má tento auťák na totální likvidaci. Že ohrožuje nejen sebe, ale hlavně ostatní účastníky silničního provozu svým pojízdným vrakem si ve svém věku určitě neuvědomuje. Hlavně, když oslní nějaký puberťačky kolem 15 let věku, který autům nerozumí, ale nafintěnej vnitřek a zn. Alfa Romeo jim určitě imponuje. Holt brzy bude v Tv zprávách další reportáž o nehodě mladých lidí vracejících se z diskotéky.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 14.01.2009 16:24, zajímavej chlápek
vynikající recenze,bavila mě.Takovej přístup má asi jeden z milionu.
Všimly jste si,že se ani jednou nepokusil uvažovat o reklamaci v bazaru?
chytrej,věděl,že to nemá smysl a bazárník věděl,že jakmile bude 2km od brány tak už se to auto po svých nedokáže vrátit.
škoda,že tam není kolik to stálo.Za takovou vraždu snad nedal moc.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 14.01.2009 16:34, RE: ekologická daň
klobrch posted by:
Vzhledem k tomu, že po prodeji by nový majitel zacáloval při registraci 10 litrů, tak bych soudil, že dotyčný má tento auťák na totální likvidaci. Že ohrožuje nejen sebe, ale hlavně ostatní účastníky silničního provozu svým pojízdným vrakem si ve svém věku určitě neuvědomuje. Hlavně, když oslní nějaký puberťačky kolem 15 let věku, který autům nerozumí, ale nafintěnej vnitřek a zn. Alfa Romeo jim určitě imponuje. Holt brzy bude v Tv zprávách další reportáž o nehodě mladých lidí vracejících se z diskotéky.
myslím,že dnešní 15letý pubertačky by na tohle auto balit nešlo.Jedině někde ve tmě ji tam rychle položit na sedačku řádně zlitou,jinak by tam nevlezla.
Abych se taky věnoval nadpisu,nepředpokládám,že to auto si pán šel přihlásit.Nejsem si jistej,ale tuším,že za to nepřihlášení mu nic nehrozí dokud ho nezastaví náhodně sliniční kontrola.Nevíte někdo jak to potom je?
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 14.01.2009 21:24, RE: ekologická daň
Tomi posted by:
myslím,že dnešní 15letý pubertačky by na tohle auto balit nešlo.Jedině někde ve tmě ji tam rychle položit na sedačku řádně zlitou,jinak by tam nevlezla.
Abych se taky věnoval nadpisu,nepředpokládám,že to auto si pán šel přihlásit.Nejsem si jistej,ale tuším,že za to nepřihlášení mu nic nehrozí dokud ho nezastaví náhodně sliniční kontrola.Nevíte někdo jak to potom je?
z ceny benzínu jsem si odvodil, že recenze byla psána ještě před rokem 2009, tudíž si to auto autor s velkou pravděpodobností bez placení 5- 10 tisíc přihlásil.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 15.01.2009 11:58, Vážně paráda
Tento příspěvek mne velice pobavil. A chtěl bych jen pisateli popřát aby hlavně nenatřel svou krví nějaký sloup, strom nebo nárazník kamionu s těmi 180 km/h a s brzdami rovnající se stodvacítce bez posilovače.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 25.08.2010 18:58, Dobrý exot
Držím palce. KAždý není vygum, co leští před barákem Octívii 1.4 44Kw a pak večer onanuje při představácj jak se svoji osmiventilovou raketou balí holky před vesnickou diskotékou The Dolňý Lhota dance center.
respond




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, all rights reserved.