0
back
 

diskuze k tématu: Alfa Romeo Giulietta, lze doporučit?

category of topic classification: poradna, jaké auto koupit, jaké palivo vybrat, jaký typ motoru vybrat, automobilky, italská vozidla, typ vozidla, osobní
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 24.11.2014 11:42, Alfa Romeo Giulietta, lze doporučit?
Dobrý den, plánuji v ednu nákup ojetého vozu Alfa Romeo Giulietta v ceně do 320.000,- Můj dotaz směřuje hlavně k odolnosti současných motorů Alfy Romeo (1.6 JTD a turbem našlápnuté 1,4 benzíny). Zatím jsem nikde nenašel žádné reference. Vlastnil jsem dříve 2x model 156, jednou to byl Twinspark který rozhodně odolný nebyl, následující JTD bylo nezničitelné (prodal jsem ho se 410.000 km na tachometru a to jsem se o něj nijak moc dobře nestaral). Teď mám 159 v JTD, nemůžu si stěžovat ale chtěl bych se vrátit k bezínu, ideálně 1,4 se 125kW. Myslíte že ten motor vydrží aspoň 300.000km? Najedu ročně cca 40.000km. Děkuji
respond
deleted user
number of posts
date of registration
Thursday 04.12.2014 21:48, RE:
Dobrý den. Alfa Romeo Giulietta u nás není příliš rozšířená, chybí proto zkušenosti uživatelů. Výdrž moderních turbomotorů je velmi závislá na stylu zacházení a údržbě, jakou majitel vozu dopřeje. Vozy jsou nyní dimenzovány cca na 250 tis. km a pět let, třísettisícové hranice se tak pohonná jednotka teoreticky dožít může, jak na tom ale bude se spolehlivostí lze jen těžko odhadnout.
respond




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, all rights reserved.