0
back
 

diskuze k tématu: Audi A4 3.0 tdi 4x4 150kw B7 avant - spolehlivost motoru/podvozku, spotřeba?

category of topic classification: poradna, servisní náklady, vše o spotřebě, technické dotazy, oleje, aditiva, pneu a disky, ostatní, automobilky, česká vozidla, německá vozidla, pojištění
shadyxv
number of posts1
date of registration31.05.2018
Thursday 31.05.2018 02:04, Audi A4 3.0 tdi 4x4 150kw B7 avant - spolehlivost motoru/podvozku, spotřeba?
Zdravím, uvažují nad koupi Audi A4 3.0 tdi 4x4 150kw, B7 Avant, manuální převodovka, nájezd kolem 200-250 tisíc, zajímá mě především spolehlivost jak motoru tak podvozku a hlavně systému quatro, a mimo jiné také spotřeba převážně město a okresky, a ceny oprav s kterými počítat do budoucna. Jsem odpůrce dieselu a jezdím cely život s benzinovými jednotkami, avšak mám nyní možnost mít krásné Audi A4 s touto specifikaci v dobré výbavě. Pro některé nepochopitelné, že chci auto tak silné a specifické jen pro městské ježdění, ale jak říkám auto se mi líbí a mám super nabídku. Sny se musí plnit, aby člověk měl co si vzít do hrobu. Děkuji za jakýkoliv příspěvek, reakci, avšak retardy budu ignorovat.
respond




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, all rights reserved.