0
back
 

diskuze k tématu: Auto, které vypadá dobře, je to řidičský zážitek a můžu si ho užít.

category of topic classification: poradna, jaké auto koupit, jaké palivo vybrat, jaký typ motoru vybrat, servisní náklady, vše o spotřebě, automobilky, zábava, život za volantem, tuning, typ vozidla, osobní
Your GlloSa
number of posts2
date of registration09.08.2018
Thursday 09.08.2018 15:11, Auto, které vypadá dobře, je to řidičský zážitek a můžu si ho užít.
Zdravím.
Chci se zeptat. Už si nevím rady a nevím kam všude se mám podívat tak mne zajímá váš názor.

V první řadě, vím že je to o tom co se mi líbí atd... Ale mě se líbí vše a proto nevím. A píšu zde vám. Tak kdyby se povedlo navázat nějakou debatu tak pecka. Takový to že mám vědět k čemu auto chci... Jsem mladej, takže chci auto, které vypadá dobře, je to řidičský zážitek a můžu si ho užít. neřeším rodinu atd... Prostě koníček. Můj favorit byl Nissan 350z ale přeci to není auto co zaparkuju před barák a už vůbec ne na celoroční ježdění.

Chtěl bych auto. (Nečekaně)
Max do 300 000,- (spíš 250 000). A nevím
Audi a4 - a6 - tt 2.0 tfsi
Audi a4 b7 3.0 diesel
BMW 330d xd, ale který? 170 kw? 180kw? nebo jiný jaký je nejlepší?

Co je dle vás nejlepší co se týče cena vs komfort vs servis vs spolehlivost vs náklady

Popř. jestli má někdo něco jiného co je v této cenové relaci. A aspoň trochu podobně zajímavé?

A vy co máte tyto vozy jak je to se spolehlivostí a jaké jsou vaše zkušenosti?

Děkuji za váš názor, zkušenosti, radu a celou tuto debatu.
respond
KoobaS
number of posts1002
date of registration23.04.2014
Thursday 09.08.2018 15:35, RE: Téma, které potřebuji rozbrat :D a klidně se i pohádat, protože vím že to bude těžký :D
citation:
reakce na: Your GlloSa, 09.08.2018 15:11 (Zdravím. Chci se zeptat. Už si ...)


Píšeš že chceš auto na svezení a řidičský zážitek a pak napíšeš audiny, který maj motor snad kilometr před přední nápravou a naftový sedany střední třídy...
Takže pokud chceš sportovní auto, hledej primárně benzín.
Nevím kde je problém s parkováním 350z před barákem a proč by to nebylo auto na celoroční ježdění. Tenhle argument bych pochopil u Mazdy MX5, která má plátěnou střechu, ne u normálního kupé...
Jinak mě napadá spousta aut se sportovnějšíma ambicema...
Ford Focus ST
BMW E46 330ci
Honda Civic Type-R
Fiat Punto Evo Abarth
Alfa Romeo Giulietta
Lexus IS
Subaru Impreza WRX
Mini Cooper 1,6 Turbo

Mě strašně baví, když někdo píše jak chce zajímavý a řidičský auto a pak napíše naftovej koncern, ideálně vochcávku RS, případně BMW. Ne, že by to byla špatná auta, ale čím jsou proboha zajímavá?
respond
Your GlloSa
number of posts2
date of registration09.08.2018
Thursday 09.08.2018 16:36, RE: RE: Téma, které potřebuji rozbrat :D a klidně se i pohádat, protože vím že to bude těžký :D
citation:
reakce na: KoobaS, 09.08.2018 15:35 (Píšeš že chceš auto na svezení ...)


Zajímáva jsou celkovým pohledem a pocitu v nich. Ty auta co jste psal jako další jsou možná na řízení bobma. Ale takovej ford je hnusnej dle mého a taková alfa je víc v servisu než na silnici o lexusu nemluvě. Subaru spápne i dítě na chodníku a díly stojí jak na nový auto... Proto se mi líbí ty co jsem psal a je to jen můj názor každému se líbí něco jiného.
A 350z je skvělá a asi může stát i před tím barákem. Ale v zimě jako kam s tím dojedu? Jestli vyjedu z toho místa tak budu rád. a nahory nepoužitelné a delší vzdálenosti taky... proto jsem od něj bohužel upustil. Pokud se někdy zadaří tak si ho určitě jako mazlíka pořídím. :)
respond
deleted user
number of posts
date of registration
Thursday 09.08.2018 17:41, RE: RE: RE: Téma, které potřebuji rozbrat :D a klidně se i pohádat, protože vím že to bude těžký :D
citation:
reakce na: Your GlloSa, 09.08.2018 16:36 (Zajímáva jsou celkovým pohlede ...)


Tak si tu báječnou audinu kup když máš jasno
respond
KoobaS
number of posts1002
date of registration23.04.2014
Friday 10.08.2018 08:47, RE: RE: RE: Téma, které potřebuji rozbrat :D a klidně se i pohádat, protože vím že to bude těžký :D
citation:
reakce na: Your GlloSa, 09.08.2018 16:36 (Zajímáva jsou celkovým pohlede ...)


Takže nechceš vést debatu nebo diskuzi na úrovni, ale čekáš, že ti tady někdo schválí tvoje vysněný auto, se kterým zaválíš na parkovišti svýho učňáku...
Kup si audi a4 b7 s legendárním motorem 1,8 Turbo 20V. Na místní diskotéce budeš za krále, pojede to a nebude se to srát... Dej si na zadní okno velkej nápis JBMNT, nebo FAKETAXI nebo co teď frčí... Aspoň tě budem moct poznat a schovat se...

PS pro redakci: Necápu smazání zdenyho příspěvků... Pokud jste chtěli něco mazat, tak celý tohle zbytečný vlákno...
respond
Giorgio
number of posts814
date of registration09.05.2007
Friday 10.08.2018 09:08, RE: RE: RE: Téma, které potřebuji rozbrat :D a klidně se i pohádat, protože vím že to bude těžký :D
citation:
reakce na: Your GlloSa, 09.08.2018 16:36 (Zajímáva jsou celkovým pohlede ...)


Líbí se ti to, co jsi napsal, tak si kup z toho to, co se ti nejvíce líbí a neptej se ostatních na názor, když tě ten názor nezajímá. Tady si nikdo ze staré audiny na zadek nesedne. Nesplňuje to tvé funkční požadavky, ale návrhy na auta, která by je splnila, odmítáš. O servisu alfy reálně nevíš nic, o provozních nákladech subaru taky ne. Slušným sporťákem za 300 tisíc je třeba Peugeot RCZ, ale je to pažout, ne audina, no - takže nic pro pozéry.
respond
sheogorath
number of posts527
date of registration27.05.2016
Friday 10.08.2018 11:01, RE: RE: RE: Téma, které potřebuji rozbrat :D a klidně se i pohádat, protože vím že to bude těžký :D
citation:
reakce na: Your GlloSa, 09.08.2018 16:36 (Zajímáva jsou celkovým pohlede ...)


Takze lidi se RWD v zime proste nejezdi, protoze nevyjedou z mista Jasny....

A napsat, ze Lexus bude furt v servisu.... to jste cetl na mimibazaru?
respond




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, all rights reserved.