0
back
 

diskuze k tématu: Audi omlazuje modelovou řadu A5

category of topic classification: německá vozidla
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 20.07.2011 13:35, Unifikace
Unifikuje se všude, u BMW taky. Unifikuje se vzhled, unifikují se motory, unifikuje se všecho. V soutěži Chcete být milionářem bude otázka za milión - poznejte zepředu A6 od A5 a A4
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 21.07.2011 08:40, RE: Unifikace
Michal posted by:
Unifikuje se všude, u BMW taky. Unifikuje se vzhled, unifikují se motory, unifikuje se všecho. V soutěži Chcete být milionářem bude otázka za milión - poznejte zepředu A6 od A5 a A4
já nevím jak ty, ale já sedím v autě uvnitř a to že má stejnou masku je mi jedno, i to že má podobný interiér...rozdíly jsou znát nejvíc při jízdě jaký model řídíš
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 21.07.2011 15:39, RE: Unifikace
Alcides posted by:
já nevím jak ty, ale já sedím v autě uvnitř a to že má stejnou masku je mi jedno, i to že má podobný interiér...rozdíly jsou znát nejvíc při jízdě jaký model řídíš
No u Audi toho moc nepoznáš. Řekl bych, že mezi A5 sportback/A6/A7 nebude žádný velký rozdíl, s obvyklou motorizací 3.0 TDI + quattro...
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 22.07.2011 00:00, RE: Unifikace
Alcides posted by:
já nevím jak ty, ale já sedím v autě uvnitř a to že má stejnou masku je mi jedno, i to že má podobný interiér...rozdíly jsou znát nejvíc při jízdě jaký model řídíš
Souhlasím, že to tak většina lidí má a sám raději vyberu bohatší interiér před spoilerem, ale pokud by se mi auto nezdálo i zvenku tak by pro mě nemělo cenu...
respond




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, all rights reserved.