0
back
 

diskuze k tématu: Novodobé auta rady ke koupi - spolehlivý naftový motor

category of topic classification: poradna, jaké auto koupit, jaký typ motoru vybrat, automobilky, německá vozidla, japonská vozidla, ostatní
deleted user
number of posts
date of registration
Sunday 25.12.2016 01:10, Novodobé auta rady ke koupi - spolehlivý naftový motor
Dobrý den,
když hledám informace o autech tak rád čtu vaše rady a tipy kterou motorizaci vybírat. Momentálně vlastním VW Golf 4 v motorizaci 1.8T 110kw, ale rozhodnul jsem se omládnout. Dokáže mi někdo poradit spolehlivý naftový motor s rozumnou spotřebou které mají auta v letech 2007-2010? Vybírám ze značek: VW, Audi, Honda, BMW, Volvo a v cenové relaci do 250.000,-
Rady a tipy ocením, díky moc
respond
PatM
number of posts199
date of registration07.08.2016
Sunday 25.12.2016 17:59, RE: Novodobé auta rady ke koupi
Krochta posted by:
Dobrý den, když hledám informace o autech tak rád čtu vaše rady a tipy kterou motorizaci vybírat. Momentálně vlastním VW Golf 4 v motorizaci 1.8T 110kw, ale rozhodnul jsem se omládnout. Dokáže mi někdo poradit spolehlivý naftový motor s rozumnou spotřebou které mají auta v letech 2007-2010? Vybírám ze značek: VW, Audi, Honda, BMW, Volvo a v cenové relaci do 250.000,- Rady a tipy ocením, díky moc


Proč zrovna z těchto značek?
VW a AUDI bych rovnou vyřadil... BMW v té době jedině s šestiválcem pokud nechceš riskovat prasklý blok motoru. Honda má předražené náhradní díly, Volví 2.4D by nemá žádný problém, spotřeba odpovídá objemu, ale výkon by mohl být o trošku vyšší
respond
deleted user
number of posts
date of registration
Sunday 25.12.2016 21:33, re: Jakou motorizaci
No dobrá. A nějaká rada mezi čím vybírat by se prosím našla?
respond
Bronn
number of posts128
date of registration23.11.2014
Monday 26.12.2016 00:51, vyber
mozna by stalo za to popremyslet i o jinych znackach
respond
eCORE
number of posts94
date of registration12.03.2014
Tuesday 27.12.2016 12:00, Diesel
Při volbě dieselu s těmito parametry bych doporučil pohledat JTD od Fiatu (jsou i v Opelu) nebo HDI francouzské produkci PSA a dCi Renault. Doporučeníhodné (stejně jako opak) specifikace motorů se dají snadno vyhledat a pak zbývá jen najít k dobrému motoru požadovaný typ karoserie
respond


update
you watch this topic

stop watching this topic

similar vehicles on offer:




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, all rights reserved.