0
back
 

diskuze k tématu: Cadillac Seville STS

category of topic classification: poradna, jaké auto koupit, servisní náklady, automobilky, americká vozidla, typ vozidla, osobní
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 27.11.2013 10:58, Cadillac Seville STS
Dobrý den, přemýšlím o koupi ojetého vozu a již delší dobu se mi líbí Cadillac Seville STS v 5. generaci (od r.1998). Je to krok do neznáma a zajímalo by mě zda je toto auto dobrá volba (především spolehlivost a servisní náklady). Děkuji za odpověď
respond
tomaskrtek
number of posts982
date of registration18.03.2008
Wednesday 27.11.2013 15:10, RE: Cadillac Seville STS
nepřihlášený uživatel posted by:
Dobrý den, přemýšlím o koupi ojetého vozu a již delší dobu se mi líbí Cadillac Seville STS v 5. generaci (od r.1998). Je to krok do neznáma a zajímalo by mě zda je toto auto dobrá volba (především spolehlivost a servisní náklady). Děkuji za odpověď


silně pochybuji že tady někdo dokáže odborně poradit, těch aut je tu méně než šafránu, ani nevím jestli jsem ho naživo viděl a to jsem fanda amerických aut. doporučuji nějaké us fórum nebo přímo Cadillac klub ČR, tam jich je několik. ale pokud mě paměť neklame tak V8 motory označované jako Northstar měly nějakou fatální chybku...
respond
Zdeny60
number of posts1232
date of registration08.09.2009
Wednesday 27.11.2013 17:16, STS
V8 Northstar trpí chronicky na těsnění pod jednou z hlav válců. Jinak zbytek je fully OK, servis velice laciný a dostupný, ovšem je třeba umět kupovat na ebay či přímo v USA. V Čechcáh se to servisovat dá taky běžně, ale je lépe si sehnat sám ND. Jinak celkově zajímavá koncepce V8 + FWDAle jede to, moc to nežere -(10-12 na pohodu).
respond


update
you watch this topic

stop watching this topic

similar vehicles on offer:




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, all rights reserved.