0
back
 

diskuze k tématu: chevrolet nebo mitsubishi???

category of topic classification: poradna, jaké auto koupit, automobilky, japonská vozidla, americká vozidla
reysi
number of posts1
date of registration26.02.2015
Thursday 26.02.2015 23:31, chevrolet nebo mitsubishi???
Dobrý den,

mám obrovskou prosbu a zaroven i dotaz. Chtela bych si koupit novy vuz a rozhoduji se zda chevrolet captiva 2, 2 nafta v plne vybave 2014 nebo mitsubishi outlander 2, 2 nafta take v plne vybave 2015?? Dokazete mi prosim nekdo poradit, ktere auto je lepsi a proc? Cenu neresim, oba autosalony mi nabidli upkne totozne ceny, ale spis resim servis, kazeni aut, nahradni dily a tak...
Ma tady nekdo captivu? Nebo aspon chevroleta a jak je s nim spokojeny.?

Moc dekuji za jakoukoliv radu
respond
deleted user
number of posts
date of registration
Friday 27.02.2015 00:21, re:
Dobrý den. Pokud oceníte u vozu schopnosti i mimo vozovku, bude lepší volbou Mitsubishi Outlander. Je to robustní a spolehlivé auto, náhradní díly budou o něco dražší než v případě chevroletu. Podrobné informace najdete ve zkušenostech uživatelů jednotlivých vozů.
respond
Paul
number of posts773
date of registration07.11.2008
Friday 27.02.2015 13:32, RE: chevrolet nebo mitsubishi???
reysi posted by:
Dobrý den, mám obrovskou prosbu a zaroven i dotaz. Chtela bych si koupit novy vuz a rozhoduji se zda chevrolet captiva 2, 2 nafta v plne vybave 2014 nebo mitsubishi outlander 2, 2 nafta take v plne vybave 2015?? Dokazete mi prosim nekdo poradit, ktere auto je lepsi a proc? Cenu neresim, oba autosalony mi nabidli upkne totozne ceny, ale spis resim servis, kazeni aut, nahradni dily a tak...Ma tady nekdo captivu? Nebo aspon chevroleta a jak je s nim spokojeny.?Moc dekuji za jakoukoliv radu


Kupte to, kde vám dají nejdelší záruku na motor (vč. vstřikovačů, turba, apod.), převodovku vč. spojky, pohon 4x4 a výfukovou soustavu vč. filtru pevných částí. Po ukončení záruky se auta zbavte a máte klid. Nižší pokles hodnoty podle mě bude u Mitsubishi a taky od něj očekávám větší propracovanost. Nechávat si dnes diesel na víc než 5 let nebo 150 000 km nemá už smysl (bohužel to začíná platit o auto obecně)
respond




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, all rights reserved.