0
back
 

diskuze k tématu: Výběr vozu mezi ojetinami

category of topic classification: poradna, jaké auto koupit, automobilky, německá vozidla, francouzská vozidla, italská vozidla, typ vozidla, osobní
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 27.02.2014 16:56, Výběr vozu mezi ojetinami
Dobrý den,
prosím o radu.Jezdím s Citroenem Berlingo 2l HDI 11let a uvažuji o výměně.Mám najeto 180 tis. km.V ojetinách do max.250 tis kč,5 let stáří
uvažuji o posledním Berlingu/Partneru 1,6 HDI,
VW Touran TDI,VW Caddy life TDI,Fiat Doblo,nebo o podobné krabici této velikosti v
naftě,od Opelu nebo Renaultu.Co by Jste mi z těchto značek poradil ?Podle hodnocení na tomto fóru vozy PSA jsou poměrně poruchové,
takovou zkušenost mám i já s Berlingem.Do 100tis bez problémů,potom to začalo.Dvouhmot.
řemenice,alternátor,ložiska kol,prasklé péra,tekoucí řízení a teď jsem měl velké problémy na TK s kouřivostí motoru.S vozy VW nemám zkušenost,podle Vašich rad zde dobře hodnotíte Touran 1,9 TDI,i když mým favoritem
bylo Berlingo 1,6 HDI.
Děkuji Milan.
respond
deleted user
number of posts
date of registration
Thursday 05.06.2014 14:30, re:
Dobrý den. Já osobně Vám doporučuji koupit Peugeot Partner. Volba motoru závisí na Vašem ročním nájezdu, pokud není vyšší než cca 30 tis. km, doporučuji volit spíše benzín. Pokud jezdíte více, mohl by být výhodnější koupě dieselu. S VW Caddy také neuděláte chybu, oproti Partneru bude ale za stejné peníze starší s větším počtem najetých kilometrů.
respond




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, all rights reserved.