0
back
 

diskuze k tématu: Citroen C5 a čepy

category of topic classification: poradna, technické dotazy, automobilky, francouzská vozidla, typ vozidla, osobní
anonymous
number of posts-
date of registration-
Saturday 09.11.2013 20:19, Citroen C5 a čepy
Dobrý den
před měsícem jsem si koupil C5 dovoz z Německa rok 2002 2.0 HDI nedávno jsem se vyhýbal jedné dámě na silnici a škrtl jsem při nájezdu na silnici podvozkem (Pravé kolo vpředu). od té doby mi háže kolo do 40 km rychlosti (pak už není cítit) když s podvozkem vyjedu na 40km/h je to znatelněji cítit do volantu mi nic neklepe. byl jsem stím u automechanika prohlídl čepy uložení vše v pořádku. Myslel jsem že jsem si skřivil hliníkáč vyměnil jsem za zimáky pořád to háže. Šel jsem na geometrii malinko byla rozhozená nic vážného. prosím co to může být protože fakt už nevím cotoje.
respond
deleted user
number of posts
date of registration
Thursday 05.06.2014 17:52, re:
Dobrý den. Odpověděl jste si prakticky sám. I nepatrně rozhozená geometrie se negativně odrazí na jízdních vlastnostech. Zkušený automechanik by měl závadu rozpoznat. Mohlo dojít například k ohnutí spodního příčného ramene, vytržení silentbloku apod. V každém případě doporučuji vozidlo nechat prohlédnout odborníkem.
respond




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, all rights reserved.