0
back
 

diskuze k tématu: manual vs automat

category of topic classification: poradna, jaké auto koupit, automobilky, francouzská vozidla, typ vozidla, osobní
anonymous
number of posts-
date of registration-
Sunday 15.06.2014 11:19, manual vs automat
Dobrý den.Ctěl bych se zeptat na automat v C5.Doposud jsem neměl žádnou zkušenost s automatickou převodovkou a momentálně jezdím s Vectrou b 1.8 z roku 2000.Před časem jsem měl možnost se svést s kolegovým bavorákem v automatu a byl jsem unešen hladkostí a playnulostí jízdy.Vzhledem k tomu ,že máme rodinu a že bych za nejaký čásek rád koupil novější auto a v hledáčku mám právě C5 od roku 2009, rád bych se dozvěděl něco bližšího ohledně zmíněného automatu.Moje představa je 2.0 hdi s hydropneumatickým podvozkem ,at\' už sedan nebo kombík-oba jsou nádherný.Můžete mi prosím poradit na co si dávat pozor ,nebo jestli je lepší manuál?Co se týká spolehlivosti a komfortu ,jsem slyšel samou chválu ,takže rozhodnutí je téměř jasné(přemýšlel jsem ještě nad Insignií) ,jen ještě ta převodovka a nějaká výbava.Za odpověd\' předem mockrát děkuju.Pepa
respond
deleted user
number of posts
date of registration
Monday 16.06.2014 22:15, RE:
Dobrý den. S Citroënem C5 s manuální převodovku bystě měl být spokojený, je to velmi pohodlné a relativně spolehlivé auto. Automatické převodovky obecně ale u citroënu příliš spolehlivě nebývají. Pokud se pro něj přece jen rozhodnete, jakmile bude automobil řadit s rázy a majitel Vám neprokáže výměnu olejové náplně v převodovce včetně filtru, raději dejte od vozu ruce pryč.
respond




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, all rights reserved.