0
back
 

diskuze k tématu: Jakou osobní dodávku (t5, viano, vito, scudo, jumpy)?

category of topic classification: poradna, jaké auto koupit, dovoz vozidel, automobilky, německá vozidla, francouzská vozidla, italská vozidla
george.cotagge
number of posts1
date of registration17.01.2017
Tuesday 17.01.2017 20:00, Jakou osobní dodávku (t5, viano, vito, scudo, jumpy)?
Zdravím,
nastíním svoji situaci - denně jezdím do práce autem ale jen pár km (17), o víkendu jezdíme na skály s tím že spíme v autě. někdy jedem sami dva, někdy ve čtyřech a někdy bych potřeboval 7 míst (za rodinou s rodinou do chorvacka).
Do budoucna si zároveň představuju v aute napůl skládací spaní, pod které se ješte vejdou nějaké věci a v předu dodělat konzole na otočná sedadla. a chtěl bych ne úplně řvoucí auto, teď mám oktavku 1 - 1.9tdi 66kw a při 120-130 je to už na mě dost hluk, když se takhle jede 630km
cenový limit mám +- 300tis a chtěl bych auto kolem roku 2009-10. Mám člověka co by mi dovezl za rozuzmné peníze auto z německa a tak to taky chci řešit, potřebuji ale poradit nejlépe od uživatelů.
výběr je
- Transporter t5 (75/103kw), ten ale za ty peníze bude problém sehnat a bude asi jen v základu. čili dost hlučný a verze caravelle už je v téhle ceně sen
- jumpy/expert - nemám zatím o něm moc informací - když už tak jedině verzi long
- scudo - sice stejné auto ale mají jiné motory
- vito/viano - zatím jsem našel recenze jen že buď super nebo šrot... bojím se ceny náhradních dílů

máte někdo prosím radu?
respond
Pepe
number of posts1133
date of registration09.05.2007
Wednesday 18.01.2017 08:05, RE: gramatika
george.cotagge posted by:
děkuji za upozornění, vím o tom a nehodlám s tím nic dělat


Sice mě ta ignorance základů sere, ale budiž. Tak nějak to o něčem vypovídá.
Ale k věci - to zadání je troufnu si říct nesplnitelné - cena/věk/muzika. Za tu cenu je na hraně T4 multivan, spaní je často zapsáno v TP, sedadla otočná většinou v autě. Ale bude to oříšek sehnat, venku je výběr větší, za vyšší ceny.
respond
HoNZA
number of posts248
date of registration28.04.2008
Wednesday 18.01.2017 10:17, přidej auto
Dej si do výběru i toyotu Previa. Je to geniálně prostorné auto pro 7 lidí, kde se dva v pohodě vyspí, je neskutečně pohodlná a spolehlivá. máme je v práci jako rychlé transportní auto na velké dálky, motor 2.4 benzín, automat - jezdí se okolo 10 litrů a jen se v tom mění olej a svíčky.... střídá se v tom 5 šoférů a nyní mají obě najeto skoro 700 000 km. šéf plánuje výměnu, ale zatím není důvod, jen to jezdí... za třista tisíc jí z německa přivezeš krásnou.
respond




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, all rights reserved.