0
back
 

diskuze k tématu: Daewoo Nexia 1.5 GLE

category of topic classification: korejská vozidla
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 02.01.2006 09:00, Nexia - dobre auto za malo penez
Clanek je napsany pekne, problem s unikem oleje lze vyresit lepsim tesnenim, pak uz neukapne ani kapka. Vsem doporucuji stranky venovane tomuto modelu WWW.NEXIACLUB.COM a take vyborne forum s mnoha informacemi WWW.DAEWOOCLUB.COM
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 02.01.2006 09:08, plyn
zajimalo by me jak doslo k natankovani nekvalitniho plynu...popr u jake benzinky to bylo diky
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 02.01.2006 09:10, RE: Nexia - dobre auto za malo penez
Milosh posted by:
Clanek je napsany pekne, problem s unikem oleje lze vyresit lepsim tesnenim, pak uz neukapne ani kapka. Vsem doporucuji stranky venovane tomuto modelu WWW.NEXIACLUB.COM a take vyborne forum s mnoha informacemi WWW.DAEWOOCLUB.COM
Mam Nexii od dubna r.v. 97 a od počátku s ní se zhruba 10 tis. najetymi kilometry nenastal jediny problem. Vse slape v naprostym poradku a to i ted pres zimu s puvodni baterii atd.. Pres leto jsem jezdil za 7,3 l/100 a ted pres zimu tesne pod 8.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 02.01.2006 11:38, RE: Nexia - dobre auto za malo penez
Milosh posted by:
Clanek je napsany pekne, problem s unikem oleje lze vyresit lepsim tesnenim, pak uz neukapne ani kapka. Vsem doporucuji stranky venovane tomuto modelu WWW.NEXIACLUB.COM a take vyborne forum s mnoha informacemi WWW.DAEWOOCLUB.COM
VŘELE DOPORUČUJI ) !!!!!!
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 02.01.2006 11:43, RE: plyn
pola posted by:
zajimalo by me jak doslo k natankovani nekvalitniho plynu...popr u jake benzinky to bylo diky
Natankování nekvalitního LPG došlo patrně u OMV ve Starém Městě u UH. Zlínský kraj. Asi 30km jsem ještě jel bezproblémově. Pak mi to při parkování z ničeho nic zdechlo, pak jsem ráno nemohl nastartovat a když se motor doslova posbíral, tak se neudržel volnoběh. Celou dobu jsem to držel nohou na 2000ot. Pak už zbýval jen servis. Vadná membrána, sítko, pár dalších blbostí co jsou ve splynovači. S prací to dalo částku, kterou jsem popsal. Navíc mi při tom odešla i ŘJ plynu, takže teď jedu jen přes škrtící ventil. Jinak by to bylo o 7000 dražší.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 02.01.2006 13:39, Brzdy
JAKUB KOTACKA posted by:
Natankování nekvalitního LPG došlo patrně u OMV ve Starém Městě u UH. Zlínský kraj. Asi 30km jsem ještě jel bezproblémově. Pak mi to při parkování z ničeho nic zdechlo, pak jsem ráno nemohl nastartovat a když se motor doslova posbíral, tak se neudržel volnoběh. Celou dobu jsem to držel nohou na 2000ot. Pak už zbýval jen servis. Vadná membrána, sítko, pár dalších blbostí co jsou ve splynovači. S prací to dalo částku, kterou jsem popsal. Navíc mi při tom odešla i ŘJ plynu, takže teď jedu jen přes...
A kdyz tam jako dáte brzdy z Kaddeta GSi tak to pak ještě někdy projde na STK?
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Saturday 14.01.2006 23:12, RE: Brzdy
hcm posted by:
A kdyz tam jako dáte brzdy z Kaddeta GSi tak to pak ještě někdy projde na STK?
Projde a úplně v pohodě, protože to nikdo nepozná a v TP není nic o brzdách psaný.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 14.02.2006 09:54, RE: Brzdy
Time4Tea posted by:
Projde a úplně v pohodě, protože to nikdo nepozná a v TP není nic o brzdách psaný.
STK to projde. Je tu jen jeden problém a ten se označuje jako rozměr kol. Bohužel kola jsem musel dát 14" místo orig. 13" Takže na stk nebude problém s brzdama ale s rozměrem kol. A to v TP uvedeno je. Nicméně se to snad bude dát vyřešit.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Saturday 11.03.2006 11:34, RE: Brzdy
Jakub Kotačka posted by:
STK to projde. Je tu jen jeden problém a ten se označuje jako rozměr kol. Bohužel kola jsem musel dát 14" místo orig. 13" Takže na stk nebude problém s brzdama ale s rozměrem kol. A to v TP uvedeno je. Nicméně se to snad bude dát vyřešit.
Myslim ze s tema brzdama problem neni, v TP mas povoleny 13 i 14", takze zadna krec. problem nastava pokud chces lepsi ALU 15", ty uz povoleny nejsou ale lze nektere modely dopsat do TP
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 01.05.2007 09:33, Daewoo nexia 1,5i
Já jsem si koupil auto v roce 2005 a jsem rád,že jsem se ho zbavil. Byl to rok výroby 1997 a co šlo se pokazit tak se pokazilo.Musel jsem opravit celou přední nápravu a to nebylo zrovna levné. Toto auto nemělo žádnou elektroniku .Po dvou letech kdy se mi začlo kazit další věci jsem ho raději prodal,jinak by další oprava stála minimalně 20 000kč.
Já bych daší takové auto nekoupil.Možná,že jsem zrovna narazil na šmejt,ale nejsem jediný.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 31.07.2008 15:47, RE: Daewoo nexia 1,5i
Novotný posted by:
Já jsem si koupil auto v roce 2005 a jsem rád,že jsem se ho zbavil. Byl to rok výroby 1997 a co šlo se pokazit tak se pokazilo.Musel jsem opravit celou přední nápravu a to nebylo zrovna levné. Toto auto nemělo žádnou elektroniku .Po dvou letech kdy se mi začlo kazit další věci jsem ho raději prodal,jinak by další oprava stála minimalně 20 000kč.
Já bych daší takové auto nekoupil.Možná,že jsem zrovna narazil na šmejt,ale nejsem jediný.
Tak to já jsem naprostý opak, auto jsem koupil v roce 2004 (najeto 29 000 od důchodce "z garáže"), od té doby v garáži nebylo, najeto nyní rovných 100 000 a měnil jsem akorát střed a zadek výfuku a destičky, jinak je to auto neskutečný držák, předělal jsem si ho v 60 tisících na LPG a jsem nadmíru spokojen. Jediné co mě trochu vadí, je, že nexie svítí na "ho...", ale se 100vkama to jde. Pavel, Lounsko
respond


update
you watch this topic

stop watching this topic

similar vehicles on offer:




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, all rights reserved.