0
back
 

diskuze k tématu: Fiat Coupé

category of topic classification: italská vozidla
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 15.08.2006 05:29, Spotreba
No myslim ze 15l trochu autor prehnal,jelikoz to by musel jet asi typem rally!
Jinak coupecko je moc hezke auto a komu se nelibi,nema vkus!
Jo a k tem zaoxidovanejm kontaktum,skus si je nastrikat nejakym sprejem
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 15.08.2006 08:32, Recenze jako noha
To je teda recenze jak noha! To umí každej: zajímá vás něco o Fiatu - tak si to najdětě!!! :o)
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 15.08.2006 09:07, RE: Recenze jako noha
Čuk posted by:
To je teda recenze jak noha! To umí každej: zajímá vás něco o Fiatu - tak si to najdětě!!! :o)
Tak se pisou recenze,ne?))
Proste najdete si to, jinak zadne zkusenosti,jen 13l/100km)))))
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 15.08.2006 09:08, RE: Recenze jako noha
Zigi posted by:
Tak se pisou recenze,ne?))
Proste najdete si to, jinak zadne zkusenosti,jen 13l/100km)))))
Pardon, ja bych vas osidil o 2l, vlastne 15l/100km))
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 15.08.2006 13:55, RE: Recenze jako noha
Zigi posted by:
Pardon, ja bych vas osidil o 2l, vlastne 15l/100km))
Teda od kolegy z coupéklubu bych čekal lepší recenzi. A ta spotřeba je nesmysl, sám mam Coupé 1,8 a jezdim od 6,5l do 12l/100km. Jinak se zoxidovanejma kontaktama jsem tu čest ještě neměl, všechno funguje jak má, jen už se mi taky projevuje docela ten variátor (najeto 137000km)
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 15.08.2006 17:13, RE: Recenze jako noha
mini posted by:
Teda od kolegy z coupéklubu bych čekal lepší recenzi. A ta spotřeba je nesmysl, sám mam Coupé 1,8 a jezdim od 6,5l do 12l/100km. Jinak se zoxidovanejma kontaktama jsem tu čest ještě neměl, všechno funguje jak má, jen už se mi taky projevuje docela ten variátor (najeto 137000km)
Od kolegy..... hehehe
Co cekas, ze proste napsal pravdu a tobe se nelibi? Probud se, nic neni dokonale.. coupe zacina byt stare auto, vsak se zacalo vyrabet v 94? to je 12 let?
P.S. Chci videt, jak budes jezdit s nenazranym italem za 6.5, za nos tahej nekoho jineho, kdo ma coupe Vim, kolik to zere
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 16.08.2006 01:16, RE: Recenze jako noha
Wik posted by:
Od kolegy..... hehehe
Co cekas, ze proste napsal pravdu a tobe se nelibi? Probud se, nic neni dokonale.. coupe zacina byt stare auto, vsak se zacalo vyrabet v 94? to je 12 let?
P.S. Chci videt, jak budes jezdit s nenazranym italem za 6.5, za nos tahej nekoho jineho, kdo ma coupe Vim, kolik to zere
Já nekritizuju co napsal, ale že se mohl trochu víc rozepsat. Prostě kvalitnější recenzi, krom toho že mu oxidujou kontakty jsem se skoro nic jinýho nedočet. Netvrdim, že Coupé je the best, dokonalý auto, má chyby jako každý jiný a sám to poznávam. Mně například zlobí alarm, budu muset měnit ramena a časem i ten variátor, jinak se mi zatim nic jinýho neprojevilo.

P.S. ta spotřeba, tak třeba před chvílí jsem dorazil domu po 200km (Praha-Liberec a zpět) a hrubým odhadem jsem jel s plným autem kolem 120km/h (nikam jsem nepospíchal) a spotřebou 7l/100km. Já to auto mam, tak snad vim za kolik jezdim ne? Jinak jezdim okolo 9l ale věřim že se dá i přes 15l když se to honí.

Coupé 1.8 16V r.v.99 naj. 137000km
Mimochodem čim jezdíš ty???
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 16.08.2006 08:16, Strašné :-(
"Uživatel" napsal: "Coupe je na 200m o 0.5s pomalejší než závoďáky na sprint ve stejné kubatůře" ??? Co to má jako bejt?
Chápu že ho máš půl roku a že jseš do něj zamilovanej, ale když už se snažíš psát recenzi, tak by to chtělo sundat ty růžový brejle. Jinak jako recenze to bylo strašný, zcela neobjektivní a prakticky bez informací
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 17.08.2006 20:15, RE: Recenze jako noha
mini posted by:
Já nekritizuju co napsal, ale že se mohl trochu víc rozepsat. Prostě kvalitnější recenzi, krom toho že mu oxidujou kontakty jsem se skoro nic jinýho nedočet. Netvrdim, že Coupé je the best, dokonalý auto, má chyby jako každý jiný a sám to poznávam. Mně například zlobí alarm, budu muset měnit ramena a časem i ten variátor, jinak se mi zatim nic jinýho neprojevilo.

P.S. ta spotřeba, tak třeba před chvílí jsem dorazil domu po 200km (Praha-Liberec a zpět) a hrubým odhadem jsem jel s plným autem ko...
Coupe 20v v turbu jede jak vzteklej čert, za podobný prachy je NEMOŽNÝ koupit něco bestiálnějšího....
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 18.08.2006 14:04, RE: Recenze jako noha
Mario posted by:
Coupe 20v v turbu jede jak vzteklej čert, za podobný prachy je NEMOŽNÝ koupit něco bestiálnějšího....
otevri oci a ,třeba, neco objeviš...
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Saturday 19.08.2006 06:45, Blázen
Pokud někdo sedne z felicie do cupé tak je jasné, že to jede.Pokud chci něco opravovat tak si můžu koupit wartbug a vyjde to na stejno.Tu 50 zvladne na jedničku i moje Honda Civic 1,5 vtec.Tot´ vše o Fiatu.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 22.08.2006 19:08, RE: Recenze jako noha
Mario posted by:
Coupe 20v v turbu jede jak vzteklej čert, za podobný prachy je NEMOŽNÝ koupit něco bestiálnějšího....
M3 210kW?
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 23.08.2006 10:11, RE: Recenze jako noha
anonym posted by:
M3 210kW?
CRX VTEC 150PS? 800kg váhy?
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 25.08.2006 15:42, RE: Recenze jako noha
Gusano posted by:
CRX VTEC 150PS? 800kg váhy?
Na srazu ve Dlouhe lhote u Pribrami Coupe 20VTurbo vyprášilo Toyotu Supra (nemyslim tu starou generaci s mrkačkama...) a drželo krok s Evo IX a Imprezama
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 31.08.2006 17:25, RE: Recenze jako noha
kokin posted by:
Na srazu ve Dlouhe lhote u Pribrami Coupe 20VTurbo vyprášilo Toyotu Supra (nemyslim tu starou generaci s mrkačkama...) a drželo krok s Evo IX a Imprezama
jo to asi ty lidi se tam jen jeli projet po dráze :))))) A ty sis myslel jak coupé je nabouchaný )))
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Sunday 15.10.2006 22:30, RE: Recenze jako noha
kokin posted by:
Na srazu ve Dlouhe lhote u Pribrami Coupe 20VTurbo vyprášilo Toyotu Supra (nemyslim tu starou generaci s mrkačkama...) a drželo krok s Evo IX a Imprezama
Je možné že drželo krok s Japonci, nebo že vyprášilo Supru, ona taková Supra asi neváží to co Fiat Coupé, že? Ona je ta Supra poněkud težší a bytelnější vůz než nějaké Coupé od Taloše... Bez urážek, jasan?
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 09.03.2007 20:49, RE: Recenze jako noha
Jofrey posted by:
Je možné že drželo krok s Japonci, nebo že vyprášilo Supru, ona taková Supra asi neváží to co Fiat Coupé, že? Ona je ta Supra poněkud težší a bytelnější vůz než nějaké Coupé od Taloše... Bez urážek, jasan?
Rychle a Zbesile :) !! kupte si kolo kreteni.,. a nebo supru :)
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Saturday 15.03.2008 03:35, RE: Blázen
Mirek posted by:
Pokud někdo sedne z felicie do cupé tak je jasné, že to jede.Pokud chci něco opravovat tak si můžu koupit wartbug a vyjde to na stejno.Tu 50 zvladne na jedničku i moje Honda Civic 1,5 vtec.Tot´ vše o Fiatu.
Pánové, pánové jak umíte být neomylní a při tom je to Vámi "pleteno" Coupe Fiat Pininfarina je zcela nad Vámi všemi. Opravdový GT vuz na konstrukci kterého si jen tak nekdo netroufne a to ostatní si řekneme třeba za 20 let. Kdo nechápe vysvětlím, když do coupe dnes nacpu 150 tis tak za 20 let si je tam najdu nebo spíš dvakrát tolik. A všechny ty Celiky a podobná japonská havět bude známa jen z obrázkú. A kromě toho ti žlutý s šikmejma vočima žerou velryby a to vubec neni pěkné. romano
respond
Integrale
number of posts10
date of registration13.06.2012
Friday 10.06.2016 09:14, Vypráší kde co
Na pouhou ukázku, co všechno Coupé "vypráší", postačí Youtube. Ale je potřeba si uvědomit, že většina těch aut nemá oněch 220 koní, ale často podstatně víc. Turbomotory od Fiatu jsou velice robustní a velmi zdařilé konstrukce a jsou velmi snadno a poměrně levně laditelné do skutečně velmi vysokých výkonů. Skutečně pak dokáží deklasovat papírově podstatně silnější konkurenty. Je pak velmi komické sledovat výraz v tváři majitele AMG, který dostane nářez od obyčejného Fiata... Už jenom proto stojí za to tohle auto mít.
Jinak technický detail, ač se Coupé jmenuje Fiat, jeho výrobcem byla ve skutečnosti dílna Pininfarina. Proto je zpracování tohoto vozu velmi kvalitní.
respond


update
you watch this topic

stop watching this topic




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, all rights reserved.