0
back
 

diskuze k tématu: Auto do 30 - 40 tis.

category of topic classification: poradna, jaké auto koupit, automobilky, italská vozidla, typ vozidla, osobní
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 13.08.2015 10:17, Auto do 30 - 40 tis.
Dobrý den, vlastním Fiat Bravo 1.2 16V r.v. 99 bohužel jsem zjistil že mi žere velké množství oleje a mechanik mě zdělil že by oprava stála více než pořízení stejného vozu. Již před tímto autem jsem vlastnil Fiat Bravo 1.6 16V r.v.97 takže ze starším motorem který měl obří spotřebu asi jako dnešní Mustangy. Věc se má ale tak, že mám na k autu dvě sady pneumatik na litých kolech a těch se nechci moc vzdávat proto bych rád našel auto se stejnou roztečí aby mě pasovali kola, především abych ušetřil na pořizování nových pneu a popřípadě celých disků. Co se prostornosti týče Bravo toho moc nabídnout nemůže a proto bych již hledal prostornější vůz nebráním se ani větší sestře Fiatu Marea Weekend ale bojím se že se zase spálím. Kladu důraz na bezpečnost spolehlivost a prostornost vozu. Vzhled vozu by měl byt aspoň ucházející a kapku přitažliví ;)
Prosím o pomoc s výběrem vozu a motorových jednotek.

S pozdravem Karel F
respond
mikelight
number of posts34
date of registration01.08.2010
Thursday 13.08.2015 11:09, Nechte si ho...
Pokud nenajezdite moc, nebude nejrozumnejsi a nakonec i nejlevnejsi si auto nechat a zkousnout spotrebu oleje (a lit tam nejake paramo ci mogul 10w-40 za 60kc/litr)?

Za 30-40tisic nemuzete cekat zadny zazrak...

respond
stréc od piva
number of posts652
date of registration23.11.2007
Thursday 13.08.2015 12:10, 30-40
30-40 to je přesně kategorie typu Vašeho Brava.Auta s nějakou skrytou závadou,kterou se již majiteli nechtělo řešit proto auto strčil do bazaru za 20 a bazar na tom natáhne dalších 10-15.
Takže moje doporučení,auto si nechte jak jen dlouho to půjde a lidově řečeno dojezděte ho,mezitím si našetřete aspon 100 a pak už se dá něco vybrat.
respond
Pavlik
number of posts1325
date of registration09.10.2008
Thursday 13.08.2015 16:19, opravdu?
Skutečně je někdo tak naivní, že požaduje od starého auta za 40 tisíc spolehlivost a dokonce bezpečnost? Za tuto cenu se prodávají hodně ojetá auta, kde se rozumné spolehlivosti dá dosáhnout pouze za cenu značných servisních investic. A jelikož se bez výjimky jedná o stará auta, nějakou rozumnou bezpečnost tady nehledejte.
respond
Giorgio
number of posts814
date of registration09.05.2007
Thursday 13.08.2015 17:15, RE: Auto do 30 - 40 tis.
nepřihlášený uživatel posted by:
Dobrý den, vlastním Fiat Bravo 1.2 16V r.v. 99 bohužel jsem zjistil že mi žere velké množství oleje a mechanik mě zdělil že by oprava stála více než pořízení stejného vozu. Již před tímto autem jsem vlastnil Fiat Bravo 1.6 16V r.v.97 takže ze starším motorem který měl obří spotřebu asi jako dnešní Mustangy. Věc se má ale tak, že mám na k autu dvě sady pneumatik na litých kolech a těch se nechci moc vzdávat proto bych rád našel auto se stejnou roztečí aby mě pasovali kola, především abych ušetřil na pořizování nových pneu a popřípadě celých disků. Co se prostornosti týče Bravo toho moc nabídnout nemůže a proto bych již hledal prostornější vůz nebráním se ani větší sestře Fiatu Marea Weekend ale bojím se že se zase spálím. Kladu důraz na bezpečnost spolehlivost a prostornost vozu. Vzhled vozu by měl byt aspoň ucházející a kapku přitažliví ;) Prosím o pomoc s výběrem vozu a motorových jednotek. S pozdravem Karel F


Kompletní motor se prodává za 5 tisíc. Jestli si za výměnu mechanik vezme těch dalších 25-35, začal bych změnou mechanika, ne auta.
respond
deleted user
number of posts
date of registration
Saturday 15.08.2015 01:07, RE:
Dobrý den. Váš rozpočet a požadavky na vůz by mohla Marea splnit, alternativní možností je opět koupě Brava s motorem v dobrém stavu.
respond
stréc od piva
number of posts652
date of registration23.11.2007
Saturday 15.08.2015 19:21, RE:
Karel - TipCars.com posted by:
Dobrý den. Váš rozpočet a požadavky na vůz by mohla Marea splnit, alternativní možností je opět koupě Brava s motorem v dobrém stavu.


mohu se zeptat,kde seženete Bravo v dobrém bezinvestivčním stavu za 35 tisíc ? jeden bych takový bral
respond




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, all rights reserved.