0
back
 

diskuze k tématu: Fiat Marea slouží i po třinácti letech a 190 tis.km

category of topic classification: italská vozidla
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 17.10.2011 08:43, :D :D
Nejde než nereagovat :D nemůžu si pomoct, ale mám pocit, že tenhle článek napsal mladý kluk (cca 13-16 let) který se zajímá o auta a tohle mají rodiče v garáži. Řeší velikost kol což píše nesmysly a prostornost a velikost auta a vůbec nic o autě samotném. Škoda tohoto článku, shazuje úroveň tohoto webu.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 17.10.2011 09:07, RE: :D :D
Alcides posted by:
Nejde než nereagovat :D nemůžu si pomoct, ale mám pocit, že tenhle článek napsal mladý kluk (cca 13-16 let) který se zajímá o auta a tohle mají rodiče v garáži. Řeší velikost kol což píše nesmysly a prostornost a velikost auta a vůbec nic o autě samotném. Škoda tohoto článku, shazuje úroveň tohoto webu.
Taky jsem si říkal, že článek psal někdo mladý a je to tak, v podpisu je uvedeno 17 let. Takže Alcides - skoro trefa :) No připomíná mi to moje začátky, kdy jsem o autech smýšlel obdobně a taky vychvaloval to co bylo kdysi doma:) Pro čtenáře samozřejmě informační hodnota článku blízka nule. Kdyby danou zkušenost psal někdo jiný , třeba jeho otec, asi by tak nadšená nebyla už jen kvůli tomu KO motoru do jednoho roku od koupi. Na druhou stranu chápu, že přechod z Žigulíka na Mareu rok 98 muže být pro někoho obrovský skok kupředu.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 17.10.2011 09:21, RE: :D :D
Alkantpan posted by:
Taky jsem si říkal, že článek psal někdo mladý a je to tak, v podpisu je uvedeno 17 let. Takže Alcides - skoro trefa :) No připomíná mi to moje začátky, kdy jsem o autech smýšlel obdobně a taky vychvaloval to co bylo kdysi doma:) Pro čtenáře samozřejmě informační hodnota článku blízka nule. Kdyby danou zkušenost psal někdo jiný , třeba jeho otec, asi by tak nadšená nebyla už jen kvůli tomu KO motoru do jednoho roku od koupi. Na druhou stranu chápu, že přechod z Žigulíka na Mareu rok 98 muže bý...
"Normální" články asi bohužel došly. Hodnocení vozu ze "zadního místa vprostřed" moc hodnotných informací ani přinést nemůže.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 17.10.2011 09:52, RE: :D :D
Alkantpan posted by:
Taky jsem si říkal, že článek psal někdo mladý a je to tak, v podpisu je uvedeno 17 let. Takže Alcides - skoro trefa :) No připomíná mi to moje začátky, kdy jsem o autech smýšlel obdobně a taky vychvaloval to co bylo kdysi doma:) Pro čtenáře samozřejmě informační hodnota článku blízka nule. Kdyby danou zkušenost psal někdo jiný , třeba jeho otec, asi by tak nadšená nebyla už jen kvůli tomu KO motoru do jednoho roku od koupi. Na druhou stranu chápu, že přechod z Žigulíka na Mareu rok 98 muže bý...
Byste se divili, kolik běžných motoristů nemá o velikosti a jejich vlivu na světlou výšku auta ani potuchy ani co znamenají ta velká čísla na pneumatikách.
Úsměvné je hodnotit dostupnost dílů podle toho, že sháním celý motor. A po přečtení, co má auto za sebou a co ho čeká, tak to na mě dělá dojem špatného stavu stroje.
respond




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, all rights reserved.