0
back
 

diskuze k tématu: Fiat Multipla 105 JTD

category of topic classification: italská vozidla
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 22.05.2007 09:29, auto
Každopádně zajímavé auto. Nevim proč ho třeba víc nevyužívají taxikáři.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 22.05.2007 10:25, Multipla
Měl jsem možnost jet jak ve staré tak v nové verzi tohoto vozu a musím říct,že na mě udělal dobrý dojem.Dokonce v té staré se mi díky tomu že je horní část vypouklá dostran sedělo snad ještě pohodlněji než v té nové.Pravda ten design je svým způsobem zajímavý a podle průzkumu v mém okolí známých tak 8 z 10 by do toho nešli,ale co je zajímavé,ne že proto že by toto auto považovali za nekvalitní,ale že by se jim ostatní posmívali co že mají za akvárko.Jinak jsem také příznivcem Fiatu,ale těch menších,přítelkyně měla 1xCiqecento,2xSeicento a teď má Pandu a se všema byla naprostá spokojenost.Můj názor je ten,že od doby Una a Tipa urazila automobilka velký kus cesty a Fiat Grande Punto a nová Brava je toho jasným důkazem.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 22.05.2007 11:00, SY35
Co dodat, před velmi nepodařeným faceliftem je to nádherné zajímavé nepřehlédnutelné auto, se skvělou využitelností. Škoda že FIAT nepochopitelně zanedbával zájemce o benzínovou verzi a dával jen, na tohle auto slabou, 1.6.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 22.05.2007 11:07, KRAAAASA!!!!!!!!!!!
Vzhled je skutecne fascinujici - jakoby spolu sukaly dva Fiaty Punto :)))
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 22.05.2007 14:49, RE: KRAAAASA!!!!!!!!!!!
anonym posted by:
Vzhled je skutecne fascinujici - jakoby spolu sukaly dva Fiaty Punto :)))
Nebo do sebe vletěli ve 120km
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 22.05.2007 14:54, jak to svítí?
Zajímalo by mě, jak je z toho auta v noci vidět? Zdá se mi, že má málá světla a dálková až na kapotě...Není s tím trochu problém jako např. u starších BMW?
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 22.05.2007 16:45, RE: jak to svítí?
MHr posted by:
Zajímalo by mě, jak je z toho auta v noci vidět? Zdá se mi, že má málá světla a dálková až na kapotě...Není s tím trochu problém jako např. u starších BMW?
Opak je pravdou,auto svítí výborně.Potkávací celkem normálně,ale dálková opravdu skvěle.Zřejmě je to dáno jejich umístěním poměrně vysoko nad vozovkou.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 22.05.2007 21:16, RE: KRAAAASA!!!!!!!!!!!
anonym posted by:
Nebo do sebe vletěli ve 120km
velebnosti jdu blejt
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 29.05.2007 09:57, COULAI
Toto auto je vystaveno v museu moderního umění v U.S.A. Osobně si myslím, žě je to zajímavé auto. Příspěvky tipu ( jdu zvracet atd.) se nehodí.Italská auta jsou a vždy byly hlavně o desinu.Mě se moc nelíbý,ele na druhou stranu mezi všema Škodovkama, VW,atd. je heské spestření toto auto na silnici občas potkat.Co se týče auta samotného ,tak mnoho testů prokázalo že je to dobré auto.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 31.03.2008 16:37, RE: COULAI
anonym posted by:
Toto auto je vystaveno v museu moderního umění v U.S.A. Osobně si myslím, žě je to zajímavé auto. Příspěvky tipu ( jdu zvracet atd.) se nehodí.Italská auta jsou a vždy byly hlavně o desinu.Mě se moc nelíbý,ele na druhou stranu mezi všema Škodovkama, VW,atd. je heské spestření toto auto na silnici občas potkat.Co se týče auta samotného ,tak mnoho testů prokázalo že je to dobré auto.
du blit..
respond




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, all rights reserved.