0
back
 

diskuze k tématu: Multipla, Stilo, nebo malý automat pro manželku?

category of topic classification: poradna, jaké palivo vybrat, jaký typ motoru vybrat, vše o spotřebě, technické dotazy, italská vozidla, italská vozidla
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 15.01.2009 12:31, OFF TOPIC ale dobrej
Já bych především navrhoval nejdřív se mrknout na tuto nahrávku a poté (pokud neumřete smíchy) bych diskutoval na dené téma. Omlouvám se že to není rada, ale je potřeba dávat si pozor aby vám nejel mobil jen na 3 válce,páč to se z něho potom blbě volá

http://www.youtube.com/watch?v=qrkA_N2TR0c
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 15.01.2009 14:01, Jedině nafta?
To si nemyslím. I pokud se vyhne všem pastím na trhu a koupí "slušně", tak s tímto nájezdem km je nejpozději do dvou let za startovní čárou všech naftových legrácek (vstřiky, řerpadlo atd) Dle cenové úrovně vozu nečekám, že by nad Těmito výdaji mávl rukou.
CNG je problém pokud jde po dostupnost a navíc budete pořád na čerpačce! (je velký rozdíl zda na nádrž ujedete 200, nebo 500 km)
Osobně bych jednoznačně preferoval benzín + LPG, náklady budou nižší proti dieselu (např 2,4 LPG spotřeba v přepočtu jako 5až5,5l ,nafty). Chybí všechny průšvihové součásti dieselů. Navíc uvedené km znamenají hodně času v autě, takže mé doporučení je raději větší a bezpečnější auto amožná koupit bez plynu a přestavět nově (sekvenční vstřikování, straší systému jsou někdy z pekla). Zvažte to.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 15.01.2009 14:02, RE: OFF TOPIC ale dobrej
vasapasa posted by:
Já bych především navrhoval nejdřív se mrknout na tuto nahrávku a poté (pokud neumřete smíchy) bych diskutoval na dené téma. Omlouvám se že to není rada, ale je potřeba dávat si pozor aby vám nejel mobil jen na 3 válce,páč to se z něho potom blbě volá

http://www.youtube.com/watch?v=qrkA_N2TR0c
To je dobrý ,ještě se teďsměju
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 15.01.2009 23:24, Moc jsem o něm přemýšlel
Chtěl jsem pro ženu větší auto,spolehlivý a nenáročný.Hledal jsem,četl recenze a našel jsem.Chevrolet Rezzo s úpravou na lpg.Motor je k tomu ze serie přispůsobený a má i integrovanou nádrž lpg.Cena je od 6tis. éček a dovoz s přihlášením vyjde asi na 12tis.kč.Zemní plyn je stále omezený v počtu tankovacích míst v evropě i čr.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 07.09.2010 07:57, Spotřeba - dojezd Multipla CNG
Chtěl bych jen dát malou poznámku k malému dojezdu Fiatu Multipla CNG. Vzhledem k tomu, že u tohoto auta jsou nádrže (4 dlouhé válce) umístěné pod podvozkem, tak je jejich objem dostačující. S plnou nádrží (něco přes 25 kg CNG = cca 36 l mám dojezd v kombinaci okolo 400km. Pokud jedu dlouhou trasu tak se dojezd blíží 500km.
respond




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, all rights reserved.