0
back
 

diskuze k tématu: Menší spolehlivé auto do 60 tisic ( ideálně vyšší posez) - Panda, i20, Fabia?

category of topic classification: poradna, jaké auto koupit
Marci0001
number of posts1
date of registration08.08.2021
Sunday 08.08.2021 15:25, Menší spolehlivé auto do 60 tisic ( ideálně vyšší posez) - Panda, i20, Fabia?
Hezký den, delší dobu uvažuji o koupi auta a stále si nejsem jistá, které vybrat, i když jsem přečetla množství rad, recenzí, atd.
Řidičský průkaz mám od 30 let, ale moc jsem toho v životě nenajezdila a teď už jsem neřídila asi 4 roky. Rada bych teď na prahu 50tky toto změnila a pořídila si nějaké menší auto s levným provozem, ideálně s vyšším posezem. Cena v hotovosti tak do 60 tisic, případně možná i vyšší cena na splátky.
Líbí se mi třeba Fiat Panda, na který jsem četla celkem pochvalné recenze, případně Hyundai i20 nebo i20. Doporučuji mi i Fabii, ale ta mi nepřijde, že má vyšší posez, který bych ráda kvůli lepšímu výhledu.
Rada si nechám doporučit i další automobily. Moc děkuji.
respond
deleted user
number of posts
date of registration
Monday 09.08.2021 07:22, RE: Menší spolehlivé auto do 60 tisic ( ideálně vyšší posez)
citation:
reakce na: Marci0001, 08.08.2021 15:25 (Hezký den, delší dobu uvažuji ...)

Panda v benzínu není špatná volba. Ještě s vyšším posazem mohu doporučit Ford Fusion motor 1.25 nebo 1.4 benzín. Dále mě napadají dvojčata Opel Agilla/Suzuki Wagon, Renault Modus a Opel Meriva.
i20 ani Fabia vyšší posez nemají, to jedině iX20, ale ta nebude za 60
respond




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, all rights reserved.