0
back
 

diskuze k tématu: Fiat Sedici - 4x4=16

category of topic classification: italská vozidla
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 05.09.2008 12:49, Suzuki-Fiat
No nevím, neřekl bych, že to je Fiat na podvozku Suzuki. Spíš je to společné dílo obou automobilek. Dílenské zpracování není nic moc, ale stačí. Je to ovšem celkem malé auto - uvnitř nic pro dlouhány. A taky je to docela tvrdá koza. Motor 1,9 diesel je výborný, ale při vší úctě, zbytečně výkonný pro takový hrkáč. A ta cena, ta je hodně vysoká, na to co nabízí.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 05.09.2008 13:28, RE: Suzuki-Fiat
anonym posted by:
No nevím, neřekl bych, že to je Fiat na podvozku Suzuki. Spíš je to společné dílo obou automobilek. Dílenské zpracování není nic moc, ale stačí. Je to ovšem celkem malé auto - uvnitř nic pro dlouhány. A taky je to docela tvrdá koza. Motor 1,9 diesel je výborný, ale při vší úctě, zbytečně výkonný pro takový hrkáč. A ta cena, ta je hodně vysoká, na to co nabízí.
mam podobny pocit, svezl jsem se v SX4 predokolce, vnitrek me neoslnil, vzadu docela problem s hlavou, jsem se bouchal o bocni hranu stropu a to se mi casto nestava ... tvrde materialy ve dverich taky nic moc, jen to nastupovani a vystupovani je prijemne diky sirokemu uhlu otevreni dveri a vyssimu posazu ... razeni mi prislo OK, brzdy byli vynikajici ... motor 1.6 docela slusne tahnul, takze jizdne vcelku uspokojive ... ale celkove takove rozpacite pocity jsem z toho mel ... neco bylo dobry, neco cloveka zarazi.
Jirka
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Saturday 06.09.2008 18:09, design
každopádně vypadá nezajímavě,Fiat se pouští do experimentů jako je toto,ale akorát se spálí.Kdyť Fiat je rád,že se prodávají ty malé modely,ty ostatní viz Croma a teď tohle budou ležáky na prodejně a pak v bazaru, pro někoho tedy levná varianta novějšího auta až bude shánět ojetinu.Tom
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Sunday 07.09.2008 08:34, Suzuki-Fiat
Při tak rozdílné reputaci, jakou mají v ČR italské a japonské produkty, je od fiatu šílené konkurovat suzuce stejným typem vozu. Jediná výhoda fiatu, bude asi širší síť autorizovaného servisu.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 08.09.2008 17:42, RE: design
anonym posted by:
každopádně vypadá nezajímavě,Fiat se pouští do experimentů jako je toto,ale akorát se spálí.Kdyť Fiat je rád,že se prodávají ty malé modely,ty ostatní viz Croma a teď tohle budou ležáky na prodejně a pak v bazaru, pro někoho tedy levná varianta novějšího auta až bude shánět ojetinu.Tom
nudnější a tuctovější auto aby člověk pohledal, hlavně zezadu vypadá jak deset let staré (především ta světla)...
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 08.09.2008 18:15, RE: Suzuki-Fiat
anonym posted by:
Při tak rozdílné reputaci, jakou mají v ČR italské a japonské produkty, je od fiatu šílené konkurovat suzuce stejným typem vozu. Jediná výhoda fiatu, bude asi širší síť autorizovaného servisu.
No ja osobne se musim Sedici zastat, mame ho jiz dva roky v rodine byl to asi prvni registrovany exemplar v CR, koupeno nove v nemecku nebot v CR se neprodaval, k tomu na porovnani Subaru Outback. Na to ze Subaru je spicka ve 4x4 a cenove jednou tak drahe tak je jeste mnoho veci ve kterych se muze od Sedici ucit. Bohuzel Subaru trpi takovymi muskami ktere jsou bohuzel neodstranitelne a majitel je zjisti az po case. Napr. naprosto neocekavana reakce ABS a ESP na nekterych druzich povrchu auto privadi do nekontrolovatelneho smyku!!! U Sedici funguje vse stoprocentne i po ujeti 100 tis. km!!! Jinak majitel obou aut je profesionalni zavodnik a ma najeto statisice km vcetne Porsche 911, M-koveho BMW atd.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 09.09.2008 03:43, ona pěkný
Omlouvám se za trochu pubertální příspěvek. Auto mě totiž vůbec nebere, ale ta slečna v něm, ta vypadá velice mile a sympaticky )) Žeby nějaká slečna / paní Šiklová nebo má Sedici tak fajnou příplatkovou výbavu?
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 09.09.2008 07:15, RE: ona pěkný
Ráďa posted by:
Omlouvám se za trochu pubertální příspěvek. Auto mě totiž vůbec nebere, ale ta slečna v něm, ta vypadá velice mile a sympaticky )) Žeby nějaká slečna / paní Šiklová nebo má Sedici tak fajnou příplatkovou výbavu?
V tomto případě se doopravdy nejedná o příplatkovou výbavu
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 09.09.2008 18:42, RE: ona pěkný
Petr - TipCars.com posted by:
V tomto případě se doopravdy nejedná o příplatkovou výbavu
Hm skoda, bral oba!!! Gratukuji k dobremu vkusu!
respond




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, all rights reserved.