0
back
 

diskuze k tématu: Poraďte mi, nevím, jak dál !

category of topic classification: poradna, jaké auto koupit, automobilky, německá vozidla, francouzská vozidla, korejská vozidla, typ vozidla, osobní
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 19.03.2014 18:37, Poraďte mi, nevím, jak dál !
Dobrý den,
můžete mi poradit jaké auto koupit do města?Měl by to být kombík a určitě v benzínu!Vybírám si mezi Ford Focus kombi 1.6 (ale nevím jaký výkon),nebo Hyundai i30 kombi 1.6 nebo Renault Megane kombi 1.6 vše by mělo být rok výroby 2010- do 200 tis.Kč.Nebo by jste mi doporučil něco jiného nebo silnějšího?Děkuji za odpověď! Vláďa
respond
Koloss
number of posts639
date of registration19.09.2008
Thursday 20.03.2014 13:05, RE: Poraďte mi !
nepřihlášený uživatel posted by:
Dobrý den,můžete mi poradit jaké auto koupit do města?Měl by to být kombík a určitě v benzínu!Vybírám si mezi Ford Focus kombi 1.6 (ale nevím jaký výkon),nebo Hyundai i30 kombi 1.6 nebo Renault Megane kombi 1.6 vše by mělo být rok výroby 2010- do 200 tis.Kč.Nebo by jste mi doporučil něco jiného nebo silnějšího?Děkuji za odpověď! Vláďa


Pokud to bude Focus, tak určitě brát slabší osvědčenou 74 kW verzi, ten silnější nejede líp a je to zbytečně složitá technika.
respond
deleted user
number of posts
date of registration
Thursday 05.06.2014 13:46, re:
Dobrý den, Volba motoru závisí na to, jakým stylem jezdíte a v jakém terénu se nejčastěji pohybujete. S Fordem Focus s benzínovou šestnáctistovkou o výkonu 74 kW budete spokojen, pokud jste spíše klidnější řidič, to platí i pro hyundai nebo renault. Na běžnou jízdu tyto motory bez problému postačí, silnějším agregátem ale také nic nepokazíte.
respond


update
you watch this topic

stop watching this topic

similar vehicles on offer:




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, all rights reserved.