0
back
 

diskuze k tématu: Benzín do 200 tisíc - liftback/sedan?

category of topic classification: poradna, jaké auto koupit, technické dotazy, automobilky, česká vozidla, německá vozidla
jachym93
number of posts2
date of registration16.01.2018
Tuesday 16.01.2018 19:33, Benzín do 200 tisíc - liftback/sedan?
Dobrý den rád bych si pořídil ojeté auto do 200 tisíc. Nyní mám Opel astra g 1,4, koupil jsme ho před 4 lety, co se týče servisu nemám si nač stěžovat, krom rozvodů, palivového filtru a loni nového výfuku, žádné opravy, bohužel sem poměrně velkej 196CM a mám problém se v autě poskládat a hledám nějaké prostornější auto, zároveň bych si představoval něco živějšího, protože ta astra je fakt docela šnek:)

Co mám na auto za požadavky:
Prostornější - v
Ideálně lifback/sedan
benzin ideálně aspoň 2.0- většinou jezdím po Praze, občas někam dál, počítám, že ročně se asi přes 15000 nedostanu, zároveň chci aby to jelo nepotřebuji se nikde honit 250km/h, ale zas aby to nemělo 0-100 15s
ideálně spolehlivé/levné díly na opravy - samozřejmě počítám, že u ojetého auto jsou nějaké investice jisté, ale zas abych to do toho nedával 50 tisíc ročně za opravy

Našel jsem si pár aut která se mi líbí a rád bych slyšel vaše názory co si o nich myslíte :
Ford Mondeo MK4
Ford Mondeo MK3 ST 220
Audi A4 B7
Skoda Superb II
Opel Insignia
Opel Vectra OPC
Mazda 6
VW passat

budu rád za každou radu, informaci a zkušenost. Za češtinu se omlouvám, já jsem spíš na matiku :)
respond




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, all rights reserved.