0
back
 

diskuze k tématu: Scénic nebo Honda FR-V

category of topic classification: poradna, jaké auto koupit, automobilky, japonská vozidla, typ vozidla, osobní
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 11.08.2015 16:57, Scénic nebo Honda FR-V
Dobrý den,

ráda bych nám pořídila ojeté MPV. Cena ideálně do 130 000. Ročně najedeme cca 13000 km, asi polovina z toho jsou dálnice. Osobně bych preferovala benzín, ale nafta by taktéž připadala v úvahu.

Přečetla jsem si řadu recenzí, viděla i nějaké porovnávací videorecenze a rozhodla jsem se pro Renault Scénic od roku 2007.

Nově jsem však narazila na Hondu FR-V (od roku 2005), která semi hodně líbí vzhledově a začala jsem uvažovat i o tomto vozu. Bohužel však toto auto není příliš rozšířené a moc recenzí a doporučení jsem k němu nenašla. Ráda bych se tedy zeptala na váš názor na toto auto.

Doporučili byste Hondu FR-V, nebo by byl Scénic lepší? Moc zásadních kritérií nemáme, asi nejdůležitější je, aby auto mělo automatickou klimatizaci a asi jako každý, bychom rádi něco spolehlivějšího. :)

Děkuji

Markéta A.
respond
deleted user
number of posts
date of registration
Thursday 13.08.2015 23:54, RE:
Dobrý den. Pokud se Vám podaří narazit na slušnou Hondu FR-V, doporučuji ji upřednostnit před Scénicem. Pohodlně odveze netradičně šest cestujících a pod kapotou jsou velmi spolehlivé benzínové motory.
respond


update
you watch this topic

stop watching this topic

similar vehicles on offer:




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, all rights reserved.