0
back
 

diskuze k tématu: Ojetá Hyudai I30 II

category of topic classification: poradna, jaké auto koupit, automobilky, korejská vozidla
lemris
number of posts1
date of registration24.03.2014
Monday 24.03.2014 21:54, Ojetá Hyudai I30 II
Dobrý den, chtěl bych požádat o radu zkušenější: v jistém internetovém autobazaru mám vyhlídnutou zánovní Hyudai I30 II. Problém je v tom, že po kontrole u Cebia dle VIN mi nesedí typ karoserie. Cebia uvádí kombi, přestože auto je ve skutečnosti hatchback. Myslíte, že existuje nějaké reálné vysvětlení tohoto nesouladu, nebo bude lepší auto považovat za "podezřelé" a dát od něj ruce pryč? Děkuji za jakýkoliv názor.
respond
Primcar
number of posts35
date of registration06.03.2014
Tuesday 25.03.2014 12:03, RE: Ojetá Hyudai I30 II
lemris posted by:
Dobrý den, chtěl bych požádat o radu zkušenější: v jistém internetovém autobazaru mám vyhlídnutou zánovní Hyudai I30 II. Problém je v tom, že po kontrole u Cebia dle VIN mi nesedí typ karoserie. Cebia uvádí kombi, přestože auto je ve skutečnosti hatchback. Myslíte, že existuje nějaké reálné vysvětlení tohoto nesouladu, nebo bude lepší auto považovat za "podezřelé" a dát od něj ruce pryč? Děkuji za jakýkoliv názor.


Kdyz uz ani Cebia neodhadne o jakou karoserii se jedna, uz bych vubec neveril nejakemu certifikatu najetych km....
Je to zanovni ,tedy v zaruce a majitel s tim jezdil na prohlidky do servisu ,tomu bych veril vice zaznamum v Pc nejake budou...
respond
Primcar
number of posts35
date of registration06.03.2014
Tuesday 25.03.2014 12:03, neverit
.
respond
David V
number of posts2055
date of registration16.05.2007
Tuesday 25.03.2014 14:51, RE: Ojetá Hyudai I30 II
lemris posted by:
Dobrý den, chtěl bych požádat o radu zkušenější: v jistém internetovém autobazaru mám vyhlídnutou zánovní Hyudai I30 II. Problém je v tom, že po kontrole u Cebia dle VIN mi nesedí typ karoserie. Cebia uvádí kombi, přestože auto je ve skutečnosti hatchback. Myslíte, že existuje nějaké reálné vysvětlení tohoto nesouladu, nebo bude lepší auto považovat za "podezřelé" a dát od něj ruce pryč? Děkuji za jakýkoliv názor.


Co se týká dekódování VIN, vykašlal bych se na CEBII a vydal se rovnou za autorizovaným prodejcem. Ten to bude vědět přesně.
No a pokud se to potvrdí, tak se nám sešly papíry a auto ze 2 zdrojů a pokud nejde o čorku, tak jde o totálku, pokud jsem trefil žargon bazarníků.
respond
radek.slivaFB
number of posts181
date of registration16.03.2013
Tuesday 25.03.2014 21:28, kombi
Toto je normální jak u hyundai tak u kie i u pro ceedu tedy 3dr. je napsane kombi jednou jsem to resil a volal jsem primo do kie a je to tak uz nevim jaky tam byl duvod ale problem to neni... vsude se pise kombi a neplati to jen pro hyundai a kii ma to vice automobilek u nekterych modelu

respond




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, all rights reserved.