0
back
 

diskuze k tématu: Ojetý Hyundai Sonata EF – jaký je se šestiválcem?

category of topic classification: korejská vozidla
eTeflon
number of posts173
date of registration04.11.2008
Tuesday 10.06.2014 02:23, Cena?
Souhlasím s redakcí. Samozřejmě pokud víte od koho auto je, jak se k němu choval, jak ho servisoval a samozřejmě kolik po Vás chce, tak bych se nebál. Další věc je Váš roční nájezd. Ale pokud najezdíte málo (kolem 10tkm), cena je opravdu dobrá, auto je v super stavu a nepotřebuje investice, šel bych do něho
respond
Corlis
number of posts135
date of registration14.03.2007
Tuesday 10.06.2014 15:57, sonata
měl jsem skoro dva roky sonatu rv 98 ve dvoulitru s nezničitelným mitsubishi motorem a Tartarini LPG. Parádní posvez, chtělo to trochu korunek do údržby, ale všude jsem dojel nerozlámán, v komfortu, levně a v pohodě. Bohužel jsem potřeboval kombi, jinak bych ji měl ještě teď. Mohl jsem mít i sonatu v třílitru, ale vzhledem k nájezdu km jsem bral lpg. Nemohu jinak než doporučit, určitě navštivte forum hyundaistů k radám a postřehům.
respond
Paul
number of posts773
date of registration07.11.2008
Wednesday 11.06.2014 10:18, LPG?
Ze zvědavosti by mě zajímalo, jestli je tento motor použitelný k přestavbě na LPG, to by pak vzhledem k určitě nízké pořizovací ceně dávala V6 Sonata smysl i pro větší nájezd.
respond
Corlis
number of posts135
date of registration14.03.2007
Wednesday 11.06.2014 17:02, RE: LPG?
Paul posted by:
Ze zvědavosti by mě zajímalo, jestli je tento motor použitelný k přestavbě na LPG, to by pak vzhledem k určitě nízké pořizovací ceně dávala V6 Sonata smysl i pro větší nájezd.



neměl by být problém, mám kamaráda se Santa Fe se stejným 2.7 V6 a lpg a funguje naprosto normálně.
respond
David V
number of posts2054
date of registration16.05.2007
Wednesday 11.06.2014 21:17, RE: LPG?
Corlis posted by:
Paul posted by:
Ze zvědavosti by mě zajímalo, jestli je tento motor použitelný k přestavbě na LPG, to by pak vzhledem k určitě nízké pořizovací ceně dávala V6 Sonata smysl i pro větší nájezd.
neměl by být problém, mám kamaráda se Santa Fe se stejným 2.7 V6 a lpg a funguje naprosto normálně.


Hele a co ta novější s 3,3 V6? Ta se mi docela líbí za ty peníze, co se nabízí.
respond
Corlis
number of posts135
date of registration14.03.2007
Thursday 12.06.2014 18:03, RE: LPG?
David V posted by:
Corlis posted by:
Paul posted by:
Ze zvědavosti by mě zajímalo, jestli je tento motor použitelný k přestavbě na LPG, to by pak vzhledem k určitě nízké pořizovací ceně dávala V6 Sonata smysl i pro větší nájezd.
neměl by být problém, mám kamaráda se Santa Fe se stejným 2.7 V6 a lpg a funguje naprosto normálně.
Hele a co ta novější s 3,3 V6? Ta se mi docela líbí za ty peníze, co se nabízí.


tak to je jeden z mých snů, já byl vzdy na víceobjemové víceválce. Svezl jsem se, má 234koní, jen tak si pluje krajinou, baštilo mu to 12-14l, ekojízda říkal tak 10. Jenže je to sedan a já potřebuji kombi, takže možná někdy jednou....dle mého je to líbivé, dobře postavené auto. Podvozek dobře filtroval silnici. Komu vyhovuje komfort, klid a pohoda, určitě se nesplete. Nejezdil ani moc do servisu se závadama, motor má výborný zvuk. Stejný se dával do Grandeura.
respond
Draxx
number of posts3
date of registration19.11.2008
Saturday 14.06.2014 19:55, 3.3 V6
Sonatu NF 3.3 V6 vlastnim. Je to moje druha sonata NF. Je to vozidlo s vybornym pomerem cena/vykon. Motor je tichy, dostatecne vykonny a spotreba lze udrzet v rozumnych mezich - ja se hejbu okolo 10, ale jezdim pomerne klidne. Nechce se mi sepisovat roman, zajima-li vas neco, napiste mi na mejl barbarconan@centrum.cz
Preji hezky den = )
respond




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, all rights reserved.