0
back
 

diskuze k tématu: Jitka Schneiderová: Při řízení odpočívám

category of topic classification:
David V
number of posts2055
date of registration16.05.2007
Thursday 09.06.2016 10:36, Zábava
To (44) u jména znamená co? Doufám, že ne věk, protože je to špatně.
Jinak paní Schneiderová patří mezi ty šťastné lidi, co jde automobilismus a věci s ním spojené totálně mimo ji. Svým způsobem ji to závidím. I já bych chtěl tak bezstarostně přistupovat k autům, a to není myšleno ani ironicky ani sarkasticky.
Prostě nasednu a jedu, neřeším, zda auto nemá jiný zvuk než obvykle, nevšimnu si, že mírně táhne do strany, že se při vyšší rychlosti rozechvěje, tak bych to chtěl mít, ale já hned v každém autě cítím, jakoukoliv abnormalitu a je to otravné.

Jinak na mě by taky byli v servisu tak hodní, že by mi půjčili náhradní vůz, kdybych si to zaplatil...
respond
Citroenak
number of posts719
date of registration13.04.2012
Thursday 09.06.2016 11:17, Pocuvanie zvukov v aute
Presne takyto problem mam aj ja. Je to velmi otravna vlastnost a moja manzelka mala jednym casom naozaj problem so mnou sediet v aute. Mal som vtedy strasne dobite stare auto, ktore znelo tolkymi zvukmi, ze som sa skoro nesustredil na cestu :) Pocas kazdeho rozhovoru som zacal nahlas premyslat, co to bol znova za zvuk. Nastastie moje terajsie auto je tak dobre odhlucnene, ze aj ked som mal este stary motor kde klepal jeden valec, do interieru to skoro nebolo pocut, a takmer som si na to zvykol (potom ale znova zvitazila tato vlastnost a motor som vymenil, aj ked by ten stary urcite este jazdil :( ). Je to ale najme velmi financne narocna vec, pretoze mam potrebu hned vsetko menit. Najnovsie ma serie malinke cvakanie v klbe na riadenia, ktore ked som ukazoval servisakovy, tak sa na mna pozeral, ci mi to naozaj stoji za tych 500 eur, ked to nema ziadny vplyv na chod auta. Velmi by som chcel tieto veci neriesit, ale jednoducho mi to neda. Tato pani ma velke stastie, asi sa sustredi na dolezitejsie veci v zivote.
respond
Reno
number of posts1352
date of registration30.03.2010
Thursday 09.06.2016 21:10, To se divim jhhzhtzu
Žena velmi pohledná, slavná, jaktože ji žádný autosalon neoslovil a nenabídl jí vozidlo k užívání?
respond
Reno
number of posts1352
date of registration30.03.2010
Thursday 09.06.2016 21:11, Zthtf. Vgzz v. Ztzuuu
Nechteli byste kurva vypnout ten dementni nadpis o trech slovech a 15 pismenech???
respond
brin
number of posts727
date of registration28.03.2011
Friday 10.06.2016 08:54, Něco jako manželka
Manželka najela na obrubák, přičemž přední nová guma to dala, ale zadní ne a praskla. No a co myslíte? Zastavila? Ne. Auto prej bylo nějaký divný, ale když jela to kilo po silnici domů (17 km), tak to prej nebylo tak hrozný... Co na to můžete říct.
respond


update
you watch this topic

stop watching this topic




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, all rights reserved.