0
back
 

diskuze k tématu: Dotaz-rada ohledně Lexusu

category of topic classification: poradna, jaké auto koupit, jaké palivo vybrat, servisní náklady, automobilky, japonská vozidla, typ vozidla, osobní
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 04.10.2013 08:23, Dotaz-rada ohledně Lexusu
Dobrý den,vážená redakce.Pravidelně sleduji vaše rady velmy mě zaujaly.Proto by mě zajímal váš názor na koupi staršího vozu Lexus IS 250 od r.2010.Jsem fanda Toyoty a Lexus je pro mě srdcovka pěkný vzhled a pro mě i interiér střižený do sportovna.Můj roční nájezd cca6000km.Hlavně nemám zkušenost s aut. převodovkou.Bojím se abych v budoucnu nevykrvácel.S pozdravem p.Jiří.
respond
deleted user
number of posts
date of registration
Tuesday 29.10.2013 23:11, re:
Dobrý den. Lexus IS 250 je velmi povedené auto, jeho největším problémem je u nás malá rozšířenost. Atmosférický šestiválec nabídne 153 kW výkonu, výbornou pružnost a hladký chod. Šestistupňový automat s ním dobře spolupracuje a zatím nejsou známy žádné chronické poruchy. Je ale potřeba nedbat doporučení výrobce o celoživotní olejové náplni v převodovce a po cca 60-80 tis. km ji vyměnit.
respond
borec
number of posts9
date of registration03.07.2009
Wednesday 30.10.2013 19:04, servis
Já mám v servisce vypsaný úkony a náplň v převodovce je na 60tis.km nebo 4 roky, takže jestli má servisku tak by měl být vyměněnej
respond
Jiří 17
number of posts2
date of registration26.09.2013
Tuesday 05.11.2013 11:40, RE: servis
borec posted by:
Já mám v servisce vypsaný úkony a náplň v převodovce je na 60tis.km nebo 4 roky, takže jestli má servisku tak by měl být vyměněnej


Ahoj-zdravím.Děkuji za radu ohledně Lexusu.Mám ještě dotaz,uvažuji o koupi a rád bych uvítal ještě nějakou infor.Jak je tvůj autom. starý a na co si dát pozor.Jirka17
respond




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, all rights reserved.