0
back
 

diskuze k tématu: První auto pro mě

category of topic classification: poradna, jaké auto koupit, automobilky, japonská vozidla, typ vozidla, osobní
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 01.08.2014 19:27, První auto pro mě
Dobrý den měl bych dotaz na to které auto je nejlepší pro začínajícího řidiče.
Jsem schopen investovat + / - 100.000Kč. Měl bych zájem zejména o japonské nebo německé auta ale můžete mi doporučit i auta z jiných zemí. Pokud by se dalo mohlo by být auto trochu svižnější a komfortnější, ale hlavně spolehlivé. Aktuální jezdím buď na otcově Škodě Octavii II Combi 1.9 TDI nebo na matčině Forde Fusion 1.4 16V takže už mám něco najeto. Váceno známých mi doporučuje Škodu Fabii 1.0 nebo 1.2 6V ale i Ford Ka, Peugeot 106, Renault Clio a i Fiat Seicento. Minulý rok jsem na otcově Octávce najezdil něco kolem 10.000 km a na Fordu zhruba těch 6.000 km. Největší zájem mám o Mazdu 6 2.3 Sport nebo Subaru Legacy 2.5 GX AWD a Honda Accord 2.3i ES ale přijmu i jiné dobré autá které mi doporučíte. Už předem vám děkuji, děláte fakt skvělé recenze a velmi si vaši práci vážím

s pozdravem Mirči.
respond
vaclav.zapletal.35FB
number of posts7
date of registration19.07.2014
Sunday 03.08.2014 12:24, Jaké auto
Pokud mohu mluvit za sebe : Je mi 32 let mám všechny skupiny v řidičáku (s praxi ) a začínal jsem na Polském fiatu 125p , nasledovvaného trabantem škodou 100, škoda 120 , škoda 130 , škoda felicia , v roce 2011 jsem si koupil nový Peugeot 308 sw a nyní ve čtvrtek Toyotu Auris sport tourer 1.6 .
Co tím chci říci: Pokud jste začínající řidič vykašlete se na investování celé částky do auta ... kupte si třebas peugeot 206 ,popř. starší ibizu do 50-60tis. a zbytek si nechte na údržbu , opravy popř. na nějaké drobné kolize. Je ale podstatné abyste takové auto nekoupil v bazaru po anonymním majiteli , s nejasným původem , ale výhradně po prvním majiteli s jasným původem a servisní knížkou . (tak jsem koupil felicii která měla najeto 39816km a pán byl 70 - letý který přestal po mozkove mrtvici jezdit. auto vydrželo dalších 256 tis.km )
respond
xtrox
number of posts233
date of registration01.11.2012
Sunday 03.08.2014 16:05, RE: První auto
nepřihlášený uživatel posted by:
Dobrý den měl bych dotaz na to které auto je nejlepší pro začínajícího řidiče.Jsem schopen investovat + / - 100.000Kč. Měl bych zájem zejména o japonské nebo německé auta ale můžete mi doporučit i auta z jiných zemí. Pokud by se dalo mohlo by být auto trochu svižnější a komfortnější, ale hlavně spolehlivé. Aktuální jezdím buď na otcově Škodě Octavii II Combi 1.9 TDI nebo na matčině Forde Fusion 1.4 16V takže už mám něco najeto. Váceno známých mi doporučuje Škodu Fabii 1.0 nebo 1.2 6V ale i Ford Ka, Peugeot 106, Renault Clio a i Fiat Seicento. Minulý rok jsem na otcově Octávce najezdil něco kolem 10.000 km a na Fordu zhruba těch 6.000 km. Největší zájem mám o Mazdu 6 2.3 Sport nebo Subaru Legacy 2.5 GX AWD a Honda Accord 2.3i ES ale přijmu i jiné dobré autá které mi doporučíte. Už předem vám děkuji, děláte fakt skvělé recenze a velmi si vaši práci vážím s pozdravem Mirči.


nepíšete to hlavní...k čemu a jak budete auto používat
respond
deleted user
number of posts
date of registration
Monday 04.08.2014 22:30, RE:
Dobrý den. Jako první vůz bych doporučil spíše nějaké s průměrným výkonem, vysokou spolehlivostí a nízkými provozními náklady. Ve vašem výběru máte poměrně silná auta, jako lepší volbu bych viděl Mazdu 6 či Hondu Accord s benzínovými dvoulitry. Spokojen byste měl být také s Fordem Mondeo, opět s benzínovým motorem o objemu 1.8 nebo 2 litry.
respond
mirci123
number of posts1
date of registration06.08.2014
Wednesday 06.08.2014 22:04, První auto pro mě
Dobrý den.
Děkuji za odpověď a za doporučení podle mě skvělého auta. Asi jsem na něj při výběru zapomněl. Ford Mondeo je skvelé auto. Vzpomeň jsem si že tohle auto dělalo i kolo času TopGear-u když porovnávali vozidla střední třídy a tohle auto dalo nejlepší čas. Budu nad tymhle vozidlem uvažovat. Zajímalo by mě na co je třeba si při koupi dát pozor. Nejdu ho sice kupovat hned zítra ale do konce léta bych chtěl mít auto takže dobré rady od zkušenějších řidičů bych potřeboval.
Ještě jednou děkuji.
respond




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, all rights reserved.