0
back
 

diskuze k tématu: Mercedes Benz CLS

category of topic classification: poradna, jaké auto koupit, automobilky, německá vozidla, typ vozidla, osobní
anonymous
number of posts-
date of registration-
Sunday 18.01.2015 12:52, Mercedes Benz CLS
Dobrý den.

Zvažuji koupi M-B CLS vyrobené kolem roku 2005. Určitě diesel. Ročně najedu cca 20-25tis. Km.
S M-B již jezdím, takže co se týče nákladů na údržbu představu mám.
Můj dotaz směřuje především k automatické převodovce, pohonu všech kol a vzduchovému podvozku. Jak je to se spolehlivostí u těchto systémů? Přeci jen opravovat to vše, by stálo pomalu stejně jako nové auto.
Popřípadě na co si dávat pozor?

Děkuji.
S pozdravem
František
respond
Ne321
number of posts196
date of registration02.07.2013
Tuesday 20.01.2015 12:05, RE: Mercedes Benz CLS
nepřihlášený uživatel posted by:
Dobrý den. Zvažuji koupi M-B CLS vyrobené kolem roku 2005. Určitě diesel. Ročně najedu cca 20-25tis. Km. S M-B již jezdím, takže co se týče nákladů na údržbu představu mám. Můj dotaz směřuje především k automatické převodovce, pohonu všech kol a vzduchovému podvozku. Jak je to se spolehlivostí u těchto systémů? Přeci jen opravovat to vše, by stálo pomalu stejně jako nové auto. Popřípadě na co si dávat pozor? Děkuji. S pozdravem František


Technicky je to prefacelift W211, takze pro nej plati vsechno co pro prefacelift W211: tedy kasicka prvni kategorie: jakakoliv elektronika, BAS, muze reznout, cokoliv na vzduchovem podvozku.
Co se tyce tech dotazu, tak automaticka prevodovka je 7G Tronic, celkem bez problemu u 2005 uz bude asi potreba repase, u dieselu ty prevodovky kolem 200.000+ km uz odchazi, pohon vsech kol nebrat nicemu nepomuze a byvaji s nim problemy, vzduchovy podvozek je kasicka u takhle stareho auta vymena vsech mechu mozna, kompresoru pravdepodobna. Celkova castka za vzduch je asi 160.000 v autorizaku, kolem poloviny mimo nej. K tomu zminovany BAS a dalsi sarapaticky, no nechal bych si dveste tisic na opravy pokud neco z uvedeneho jiz nebylo meneno.
respond




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, all rights reserved.