0
back
 

diskuze k tématu: Nejlepší sporťák

category of topic classification: poradna, jaké auto koupit, jaký typ motoru vybrat, servisní náklady, technické dotazy, německá vozidla, německá vozidla, německá vozidla
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 16.02.2006 06:13,
Vámi doporuč. mazda RX-8 nebo nissan 350 Z jsou ale cenově někde úplně jinde než Z3, SLK a TT. To by si rovnou mohl koupit Z4, nemyslíte?
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 16.02.2006 07:18, RE: bez předmětu
anonym posted by:
Vámi doporuč. mazda RX-8 nebo nissan 350 Z jsou ale cenově někde úplně jinde než Z3, SLK a TT. To by si rovnou mohl koupit Z4, nemyslíte?
přesně tak..
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 16.02.2006 16:33, BMW 3 kupé
Bmw 330Ci, rozhodně lepší sporťák ve stejné cenové kateogorii než výše zmíněné. Možná i motor 2.5. Měl jsem 3.0 4 roky, používal celoročně. Relativně velký kufr, dají se sklopit sedačky, vzadu se dá také celkem cestovat. Jediný problém - nehodí se do extrémního zimního prostředí - motor vepředu, zadní náhon. Jinak podle mě splňuje vše co si tazatel přál.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 16.02.2006 17:02, slk
Měl jsem možnost si o prázdninách půjčit SLK 230Kompresor a musím se přiznat že mě to docela příjemně překvapilo... Jak jízda bez střechy, tak i normálně. A pokud bych se měl rozhodovat mezi TT, Z3 a SLK, volil bych to SLKáčko...
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 16.02.2006 17:43, RE: slk
zorro posted by:
Měl jsem možnost si o prázdninách půjčit SLK 230Kompresor a musím se přiznat že mě to docela příjemně překvapilo... Jak jízda bez střechy, tak i normálně. A pokud bych se měl rozhodovat mezi TT, Z3 a SLK, volil bych to SLKáčko...
osobně bych skočil do coupé 330i nebo d...toje dle mého volba, Z3 jak mám rád bmw tak ho považuji snad za nejnepovedenejsi bmw co se vyrobilo-na silnici není žádný zázrak
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 17.02.2006 19:41, RE: slk
anonym posted by:
osobně bych skočil do coupé 330i nebo d...toje dle mého volba, Z3 jak mám rád bmw tak ho považuji snad za nejnepovedenejsi bmw co se vyrobilo-na silnici není žádný zázrak
jestli jste sportovni ridic a ne pozer slk bych vynechal neni to uplne to prave auto pro ridice, tt? to neni o emocich . bmw dobra volba ale radeji 330 nez z3 a pak jsou tu vozy jako honda s2000 silene tocivy motor, opel speedster, lotus elise a nebo subaru impreza, honda integra type r vyborny pomer vykon vaha a mtor i podvozek bez chyby. tak hodne stesti a pak napis co sis poridil lukin
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 27.02.2006 20:17, RE: slk
cert posted by:
jestli jste sportovni ridic a ne pozer slk bych vynechal neni to uplne to prave auto pro ridice, tt? to neni o emocich . bmw dobra volba ale radeji 330 nez z3 a pak jsou tu vozy jako honda s2000 silene tocivy motor, opel speedster, lotus elise a nebo subaru impreza, honda integra type r vyborny pomer vykon vaha a mtor i podvozek bez chyby. tak hodne stesti a pak napis co sis poridil lukin
to je fakt, také bych bral Japonce, ale asi Mazdu MX5 ted už starší generace, která je je dosti sportovní a má vyspělejší podvozek než Z3 a SLK o předokolce TT se nemá cenu bavit, to do sportovna vyladěný Golf IV. byt subjektivně nejede vůbec špatně(měl jsem možnost řídit 1,8T předokolku se 180k, čili tu nejslabší, ta dle mých zkušeností při extrémní jízdě má v zatáčkách dost nestabilní zadní část(byla po úpravách rok výroby 2005), takže při ubrání plynu v zatáčce docela kouše, trochu to zachranuje ESP, ale moc jistá není.Z3 škodí konstrukce zadní nápravy, která je zde kyvadlová úhlová, stejná jako na compactu E36 a 3. řady E30.Nové multilinky od BMW už mají přesnější kinematiku.u SLK se zase říká, že má špatné řízení s malou zpětnou vazbou)co také chtít po maticovém řízení), hřebenové by bylo lepší, ikdyž jeho životnost je kratší.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 30.05.2006 14:48, RE: slk
Tomáš posted by:
to je fakt, také bych bral Japonce, ale asi Mazdu MX5 ted už starší generace, která je je dosti sportovní a má vyspělejší podvozek než Z3 a SLK o předokolce TT se nemá cenu bavit, to do sportovna vyladěný Golf IV. byt subjektivně nejede vůbec špatně(měl jsem možnost řídit 1,8T předokolku se 180k, čili tu nejslabší, ta dle mých zkušeností při extrémní jízdě má v zatáčkách dost nestabilní zadní část(byla po úpravách rok výroby 2005), takže při ubrání plynu v zatáčce docela kouše, trochu to zachran...
Já bych uvažoval o fiatu Coupe 20VT, vykon daleko lepsi nez TT,a za tyhle penize by se dal sehnat velice pekny kousek se 6kvaltem,brembama a vykonem ke 300konikum
respond




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, all rights reserved.