0
back
 

diskuze k tématu: Němečtí výrobci aut soupeří o bohaté Indy

category of topic classification: německá vozidla, německá vozidla, německá vozidla
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 18.09.2012 11:45, Boj
A bojují o tu Indii s chrochtákama pod kapotou nebo chrochtáci zaplavují jen kolenovrtskou Evropu?
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 18.09.2012 15:33, kde jen se ten pokrok zastaví
Tak ona ta slavná finanční (a nebo ekonomická) krize nebude tak horká, když si Indové budou kupovat auta z dílů, který se dělají i u nás...
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 18.09.2012 21:15, RE: kde jen se ten pokrok zastaví
RomanF posted by:
Tak ona ta slavná finanční (a nebo ekonomická) krize nebude tak horká, když si Indové budou kupovat auta z dílů, který se dělají i u nás...
Petr-Tipcars: Aniž bych to hodnotil, tak je velice pravděpodobné, že těžiště poptávky po zboží (a nejen té po hi-tech luxusním zboží) se bude posouvat z euroatlantického prostoru jinam. Jak rychle a kam, to jsem sám zvědavý...
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 19.09.2012 17:00, RE: kde jen se ten pokrok zastaví
anonym posted by:
Petr-Tipcars: Aniž bych to hodnotil, tak je velice pravděpodobné, že těžiště poptávky po zboží (a nejen té po hi-tech luxusním zboží) se bude posouvat z euroatlantického prostoru jinam. Jak rychle a kam, to jsem sám zvědavý...
před chvílí jsem dočetl článek Portugalsko versus Angola. jejich bejvalá kolonie, a už tam zdrhlo 100.000 Portugalců za prací. mají nerostný bohatství, mají prachy, jejich hlavní město je jedno z nejdražších na světě. a bohatí Angoláci si kupují rezidence v Portugalsku. zatím to říkají jako srandu ale mě to jako sranda nezní-co kdybysme si udělali z Portugalska NAŠÍ kolonii?!
respond




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, all rights reserved.