0
back
 

diskuze k tématu: ŽENEVA 2007: nejzásadnější novinky + fotogalerie

category of topic classification: německá vozidla
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 07.03.2007 07:19, Z*urvená Šáde!!!
Co to má znamenat Škoda Fabia S2000??????? To je trošku na přesdržku, fušovat Hondě do nejlepšího roadsteru!!!!
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 07.03.2007 07:20, Corsa OPC
To je lahůdka a v tom modrém kabátku je překrásná!
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 07.03.2007 08:12, Mondeo
Me by zajimal ten udaj u toho mondea. Zakladni motor 1,8 s vykonem rovnych 100 koni? Za to se dneska stydi i 1,6, protoze uz 1,6 dvaji nyni 105 - 120 koni v serii bez turba. Takze od 1,8 pro nove, a urcite dost tezke mondeo ybch cekal u 1,8 vykon okolo 100 - 140 koni.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 07.03.2007 08:34, RE: Mondeo
mufik.martin posted by:
Me by zajimal ten udaj u toho mondea. Zakladni motor 1,8 s vykonem rovnych 100 koni? Za to se dneska stydi i 1,6, protoze uz 1,6 dvaji nyni 105 - 120 koni v serii bez turba. Takze od 1,8 pro nove, a urcite dost tezke mondeo ybch cekal u 1,8 vykon okolo 100 - 140 koni.
řekl bych, že to musí být překlep, spíš 100kw,ne?
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 07.03.2007 12:46, RE: Z*urvená Šáde!!!
Ing. Marcián posted by:
Co to má znamenat Škoda Fabia S2000??????? To je trošku na přesdržku, fušovat Hondě do nejlepšího roadsteru!!!!
Marciáne, na tobě není trapná ta neznalost (S2000 je sportovní třída, honda tentio název převzala taky), ale spíše sprostota a hulvátsví s jakým se vyjadřuješ, a ještě si dáváš před jméno titul. To je fakt ubohé ...

Já jsem taky nevěděl, že S2000 je sportovní třída, a hned mně napadla spojitost s Hondou S2000, ale jelikož jsem slušný člověk, tak jsem si nejprve přečetl ostatní reakce a poučil se...
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 07.03.2007 12:54, RE: Z*urvená Šáde!!!
Riccardo posted by:
Marciáne, na tobě není trapná ta neznalost (S2000 je sportovní třída, honda tentio název převzala taky), ale spíše sprostota a hulvátsví s jakým se vyjadřuješ, a ještě si dáváš před jméno titul. To je fakt ubohé ...

Já jsem taky nevěděl, že S2000 je sportovní třída, a hned mně napadla spojitost s Hondou S2000, ale jelikož jsem slušný člověk, tak jsem si nejprve přečetl ostatní reakce a poučil se...
No tak já jsem si je nepřečet.... protože jsem reagoval mezi prvníma. Ubohej seš ty... někdo si dává před jméno titul... jinej místo jména přezdívku... jakej je v tom rozdíl.... přestaňte už otravovat s těma narážkama na titul.... jste chudáci!
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 07.03.2007 13:07, RE: Z*urvená Šáde!!!
Ing. Marcián posted by:
No tak já jsem si je nepřečet.... protože jsem reagoval mezi prvníma. Ubohej seš ty... někdo si dává před jméno titul... jinej místo jména přezdívku... jakej je v tom rozdíl.... přestaňte už otravovat s těma narážkama na titul.... jste chudáci!
A mimochodem, vyjadřuji se podle toho jak si kdo zaslouží. Přečti si prosím celou diskuzi a možná pochopíš. Já nikoho z diskutujících nenapadl, pan Aleš byl ten, který rozpoutal oheň na střeše.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 07.03.2007 21:50, RE: Z*urvená Šáde!!!
Ing. Marcián posted by:
A mimochodem, vyjadřuji se podle toho jak si kdo zaslouží. Přečti si prosím celou diskuzi a možná pochopíš. Já nikoho z diskutujících nenapadl, pan Aleš byl ten, který rozpoutal oheň na střeše.
Myslím ,že seš debil ale ing. na 100% ne
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 07.03.2007 22:46, Halucinogeny
Po celý dnešní den jsem byl pod vlivem halucinogenů, tak mi prominte, klečím na kolenou a omlouvám se. Ale přesto jsem inženýr jsem a jsem a jsem! S tím nic nenaděláte vy neinženýři nevzdělaní. Mám titul atak jsem něco víc.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 08.03.2007 00:23, ING.
ing. Marcián posted by:
Po celý dnešní den jsem byl pod vlivem halucinogenů, tak mi prominte, klečím na kolenou a omlouvám se. Ale přesto jsem inženýr jsem a jsem a jsem! S tím nic nenaděláte vy neinženýři nevzdělaní. Mám titul atak jsem něco víc.
Kdo zná melodii ať zpívá!

Promovaní inženýři, SINUS, KOSÍNUS a DESKRYPTÝVA,
už nám z toho pěkně šibe a mozkovej buňek nám ubývá,
proto píšem samý žvásty a urážíme tady všechny šmahem,
polibte nám všichni prdel, získali jsme titul jedním tahem,
rodiče to totiž za nás u státnic zas pěkně fofrem zmákli,
zaplatili jen pár tácků, aby jsme si titul před nick flákli,
my jsme tedka velcí machři co vždycky a všemu rozumějí,
dokážeme myslet za tři, však pletem si hondu s felicií...

Marciáne, chce to jíst víc marcipánu!
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 08.03.2007 09:03, RE: ING.
Dedaj posted by:
Kdo zná melodii ať zpívá!

Promovaní inženýři, SINUS, KOSÍNUS a DESKRYPTÝVA,
už nám z toho pěkně šibe a mozkovej buňek nám ubývá,
proto píšem samý žvásty a urážíme tady všechny šmahem,
polibte nám všichni prdel, získali jsme titul jedním tahem,
rodiče to totiž za nás u státnic zas pěkně fofrem zmákli,
zaplatili jen pár tácků, aby jsme si titul před nick flákli,
my jsme tedka velcí machři co vždycky a všemu rozumějí,
dokážeme myslet za tři, však pletem si hondu s felicií...

Marciáne, chce to jíst víc marcipánu!
omlouvám se....s těma narážkama jsem to přehnal, prostě mám na sebe vztek, že na takovou škodovku nikdy nebudu mít peníze a ani se v ní nesvezu,protože nemém řidičák.Tak mi to odpuste, trochu sem ustřelil.... a hlavně...:o(((
nezlobte se na mě, ale jsem homosexuál a vzrušuje mne, psát si s váma, kucí moji...
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 08.03.2007 09:32, RE: ING.
ing. Marcián posted by:
omlouvám se....s těma narážkama jsem to přehnal, prostě mám na sebe vztek, že na takovou škodovku nikdy nebudu mít peníze a ani se v ní nesvezu,protože nemém řidičák.Tak mi to odpuste, trochu sem ustřelil.... a hlavně...:o(((
nezlobte se na mě, ale jsem homosexuál a vzrušuje mne, psát si s váma, kucí moji...
Pánové, nic proti, ale Ing. Marcián se tu kdysi mihnul v nějakých diskuzích, byl to sice trouba s celou titulománií, ale podle stylu jsem si jistý, že nenapsal dnešní příspěvky. Ty napsal nějaký jiný dement, který jeho nick použil (a stejně použil/zneužil i nicky dalších osob). Je to jenom zakomplexovaný prudič, který se baví (a někdy bych tipnul, že i onanuje), když může rozpoutat flame - a nutno uznat, že se mu to často docela dobře podaří.. :) Takže doporučuju nenechat se znervóznit a ty jeho impotentní výkřiky ignorovat. Redakci doporučuju zvážit registraci do diskuzního fóra, jinak se tu už úplně přestane diskutovat o autech a zbydou jen idiotské hádky o ničem..
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 08.03.2007 10:01, RE: ING.
karambolek posted by:
Pánové, nic proti, ale Ing. Marcián se tu kdysi mihnul v nějakých diskuzích, byl to sice trouba s celou titulománií, ale podle stylu jsem si jistý, že nenapsal dnešní příspěvky. Ty napsal nějaký jiný dement, který jeho nick použil (a stejně použil/zneužil i nicky dalších osob). Je to jenom zakomplexovaný prudič, který se baví (a někdy bych tipnul, že i onanuje), když může rozpoutat flame - a nutno uznat, že se mu to často docela dobře podaří.. :) Takže doporučuju nenechat se znervóznit a ty jeho...
něco na tom bude...každopádně ta registrace by byla dobrá...
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 08.03.2007 23:29, RE: ING.
Dedaj posted by:
Kdo zná melodii ať zpívá!

Promovaní inženýři, SINUS, KOSÍNUS a DESKRYPTÝVA,
už nám z toho pěkně šibe a mozkovej buňek nám ubývá,
proto píšem samý žvásty a urážíme tady všechny šmahem,
polibte nám všichni prdel, získali jsme titul jedním tahem,
rodiče to totiž za nás u státnic zas pěkně fofrem zmákli,
zaplatili jen pár tácků, aby jsme si titul před nick flákli,
my jsme tedka velcí machři co vždycky a všemu rozumějí,
dokážeme myslet za tři, však pletem si hondu s felicií...

Marciáne, chce to jíst víc marcipánu!
Kucí, já vás mám tak rád. Ale stejně jsem inženýr, jsem a jsem a jsem!
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Sunday 20.05.2007 22:32, RE: ING.
ing. Marcián posted by:
Kucí, já vás mám tak rád. Ale stejně jsem inženýr, jsem a jsem a jsem!
Sorry Marcipáne, ale v pubertálním věku se titul dá získat velmi těžko ...
respond




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, all rights reserved.