0
back
 

diskuze k tématu: Mitsubishi Pajero

category of topic classification: japonská vozidla
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 11.04.2006 09:08, Zase nějakej "pajerista"
Hele kámo, trochu objektivity v tom hodnocení! No a klady a zápory žádné nejsou???
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 11.04.2006 09:41, amen
Luboš posted by:
Hele kámo, trochu objektivity v tom hodnocení! No a klady a zápory žádné nejsou???
no ta zas bylo jen takovy zvasty bych cekal od nejakeho max dvacetileteho ale ne od padesatnika probuh
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 11.04.2006 10:13, A dál?
Chápu, že je to asi dobrý auto, ale co jako? De facto žadný info, kromě intervalu výměny oleje a výbavy....
Kdyby se autor trochu rozepsal, bylo by to určitě lepší.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 11.04.2006 10:41, Max
Je z toho cítit takové upřímné, nepokryté nadšení. Za sebe říkám, že je ta recenze velmi dobrá.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 11.04.2006 11:45, RE: Max
kvalita recenze posted by:
Je z toho cítit takové upřímné, nepokryté nadšení. Za sebe říkám, že je ta recenze velmi dobrá.
souhlasim...Po přečtení jsem z toho měl dobrý pocit, ani větší podrobnosti mi tam nechyběli.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 11.04.2006 13:30, RE: Max
Sweden posted by:
souhlasim...Po přečtení jsem z toho měl dobrý pocit, ani větší podrobnosti mi tam nechyběli.
no že je z toho cítit nepokryté nadšení je slabej výraz :o))))))))) taky bych to tipoval na recenzi spíše od 18-letýcho kluka, kterej si s mokrym řidičákem pořídil jetý pájo...chraň bůch neříkám, že je špatný, ale zas až takový světlo to není, ve srovnání s patrolem GR stejnýho ročníku se nechytá ani na silnici ani v terénu, patrol je sice víc dělník, ale rozhodně bych s ním jel radši do itálie než s uskákanym pajerem,který se svým výkonem může ohromovat možná tak šetřílky nafty...ale nic proti, každý máme jiné nároky, někdo je ujetej na pajera tak ať, ale tu recenzi by to chtělo příště více objektivní...
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 11.04.2006 13:33, RE: Max
Honza posted by:
no že je z toho cítit nepokryté nadšení je slabej výraz :o))))))))) taky bych to tipoval na recenzi spíše od 18-letýcho kluka, kterej si s mokrym řidičákem pořídil jetý pájo...chraň bůch neříkám, že je špatný, ale zas až takový světlo to není, ve srovnání s patrolem GR stejnýho ročníku se nechytá ani na silnici ani v terénu, patrol je sice víc dělník, ale rozhodně bych s ním jel radši do itálie než s uskákanym pajerem,který se svým výkonem může ohromovat možná tak šetřílky nafty...ale nic proti,...
jo a kde jste přišel na to, že patrol měl intercooler až od 98 ???
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 11.04.2006 19:22, HONZO HONZO
TAKŽE PODLE TEBE SE PATROL JEN TAK POHUPUJE NA SILNICI CO.....NAPSAL SI,ŽE NEŽ JET SKÁKAVÝM PAJEREM TAK RADŠI PATROLEM,JÁ OSOBNĚ MEZI NIMA TAKOVEJ ROZDÍL NEVIDÍM,ALE TY ASI JO,OBA DVA MAJÍ VZADU TUHÝ NÁPRAVY NE???NO ALE STEJNĚ BYCH JEL RADŠI BUSEM NEŽ TÍMHLE DO ITÁLIE.....ZDAR
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 12.04.2006 00:46, RE: HONZO HONZO
DEKTR1 posted by:
TAKŽE PODLE TEBE SE PATROL JEN TAK POHUPUJE NA SILNICI CO.....NAPSAL SI,ŽE NEŽ JET SKÁKAVÝM PAJEREM TAK RADŠI PATROLEM,JÁ OSOBNĚ MEZI NIMA TAKOVEJ ROZDÍL NEVIDÍM,ALE TY ASI JO,OBA DVA MAJÍ VZADU TUHÝ NÁPRAVY NE???NO ALE STEJNĚ BYCH JEL RADŠI BUSEM NEŽ TÍMHLE DO ITÁLIE.....ZDAR
předpokládám, že i ty snad jednou pochopíš to, že i když patrol a pajero mají vzadu tuhé nápravy, jízdní komfort obou vozů je absolutně odlišný-přinejmenším kvůli větší váze patrola
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 12.04.2006 07:12,
MILY JIRKO NOVAKU. ABYSES Z TOHO AUTA NEPOSRAL?!
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 12.04.2006 07:31, ach jo
TO ASI NEPOCHOPÍM,URČITĚ MAJÍ JINAK NALADĚN PODVOZEK,ALE ŽE BY TO BYLO AŽ TAK DRAMATICKÝ??TO MYSLÍM ŽE NE.NEDAVNO MĚ VEZL ŠVÁRA V L200,JE TO STRAŠNÝ JAK TO SKÁČE NA HRBOLCÍCH,ALE JEL SEM TAKY V PATROLU GR A SICE TO AŽ TAK NESKÁKALO,ALETUHÁ NÁPRAVA JDE ZNÁT,VELKÁ NEODPRUŽENÁ HMOTA....ZDAR
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 12.04.2006 07:32, PRO DEKTR8
TAKHLE SE ČLEN RODINY DEKTR NEVYJADŘUJE....MY SVÉ PROTIVNÍKY DOSTANEME SLOVY A NE NADÁVKOU .....ZDAR
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 12.04.2006 08:00, RE: ach jo
DEKTR1 posted by:
TAKHLE SE ČLEN RODINY DEKTR NEVYJADŘUJE....MY SVÉ PROTIVNÍKY DOSTANEME SLOVY A NE NADÁVKOU .....ZDAR
asi nemá smysl to rozebírat, pokud si se v obou autech jen svezl...patrol má úplně jinak položený těžiště, jízdní stabilita i komfort jsou úplně jinde než v pajeru
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 12.04.2006 11:45, OK
OK BERU TO,ALE VELKÝ ROZDÍL MEZI NIMI NEBUDE....ZDAR
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 03.05.2006 01:48, super
Pane Novaku, nenechte se odradit rejpalama... recenze je dobra a informaci je tam dost. Diky za ni!
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 22.11.2007 21:51, Pajero
Díky moc za recenzi.Na jaře se s rodinkou stěhujeme do hor-BESKYDY-a taky přemýšlíme nad kupem terenního vozu,protože je to trochu divočina-hlavně v zimě.No a mne i manželce se Pajero líbi.Máme vyhlédnutý "kousek" v bazaru.Rok 2002-motor 2,8TD,Automat a taky výbava je slušná.Cena kolem 350tis.Akoratně nevím na co při výběru koukat.A taky co vyměnit po kupu v servise.Nebo doporučujete jiný "KOUSEK".dík.Ivan.
respond




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, all rights reserved.