0
back
 

diskuze k tématu: Toyota hilux nebo Pajero?

category of topic classification: poradna, jaké auto koupit, automobilky, japonská vozidla, typ vozidla, osobní
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 10.10.2013 23:37, Toyota hilux nebo Pajero?
Dobrý den , rozhoduji se zda koupit mitsubishi pajero nebo toyotu hilux . Já osobně se přikláním k toyotě . Jde mi hlavne o spolehlivý a velmi schopný terenák , často tahám za autem vlek se čtyřkolkou a velmi často vyrážím na hory , přičemž by měl splnit i roli auto pro každý den . Proto jse chci zeptat co doporučujete . Děkuji
respond
Corlis
number of posts135
date of registration14.03.2007
Friday 11.10.2013 15:52, RE: Toyota hilux nebo Pajero?
nepřihlášený uživatel posted by:
Dobrý den , rozhoduji se zda koupit mitsubishi pajero nebo toyotu hilux . Já osobně se přikláním k toyotě . Jde mi hlavne o spolehlivý a velmi schopný terenák , často tahám za autem vlek se čtyřkolkou a velmi často vyrážím na hory , přičemž by měl splnit i roli auto pro každý den . Proto jse chci zeptat co doporučujete . Děkuji



není sporu o hilux, berte všema deseti. Jeden čas jsem se o něj velmi zajímal, chtěl jsem ho do rodiny, ale manželka rozhodla o combi. Takže mám nastudováno, absolutně nešlápnete vedle, to auto je nezmar, korba, kryt, tažné, výborný motor....není co řešit. Pokud bude nový - , v třílitru, 170koníků automat...no rajská hudba...akorát ten milionek je si myslím dost /nevím, jestli kupujete jetý nebo nový/
respond
deleted user
number of posts
date of registration
Monday 11.11.2013 23:09, re:
Dobrý den. Myslím, že oba vozy tuto úlohu splní bez problému. Záleží, jak jej plánujete využívat. Mitsubishi Pajero je klasický offroad, kdežto Toyota Hilux je pick-up. Zvládne převést 5 osob, ale je to spíše takové drsnější pracovní náčiní než automobil do každodenního provozu. Z tohoto důvodu Vám doporučuji spíše první jmenované Pajero.
respond




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, all rights reserved.