0
back
 

diskuze k tématu: Nissan Almera N15 - jaký je po 312 tis.km?

category of topic classification: japonská vozidla
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 09.06.2010 14:32, Diskuse nebude
Pánko recenzent, toto je letos asi už pátá recenzovaná Almera a všechno k nim bylo řečeno.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 09.06.2010 14:35, Proč by disk. nebyla?
O japoncích se tvrdilo, že h...o vydrží. Almera ukazuje, že to není pravda a že jsou to stejné držáky jako evropské značky, dokonce mnohé převyšují. Tady skutečně panuje ještě mnoho pověr pramenící z pouhé neznalosti, příp. škodolibosti.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 09.06.2010 23:13, RE: Diskuse nebude
Muroň posted by:
Pánko recenzent, toto je letos asi už pátá recenzovaná Almera a všechno k nim bylo řečeno.
panko diskuter, aky je vas dovod sarkazmu?
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 10.06.2010 10:14, RE: Proč by disk. nebyla?
donald posted by:
O japoncích se tvrdilo, že h...o vydrží. Almera ukazuje, že to není pravda a že jsou to stejné držáky jako evropské značky, dokonce mnohé převyšují. Tady skutečně panuje ještě mnoho pověr pramenící z pouhé neznalosti, příp. škodolibosti.
Ja mel Mondeo 1.8 TD z 1995 a pri prodeji mel 320 tis a ted stale jezdi u meho kamarada a porad slape jako hodinky, takze si myslim, ze 300 tis u auta, ktere ma udrzbu by nemel byt zasadni problem, problem je spise to, ze auto, ktere ma 200 na tachometru ma 2 krat tolik ve skutecnosti a z toho prameni ze si mysli lide ze ve 200 je auto po smrti...
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 10.06.2010 16:05, RE: Diskuse nebude
vlastne posted by:
panko diskuter, aky je vas dovod sarkazmu?
To není sarkasmus. Recenzí na Almery tu bylo letos už několik a diskutující se v nich shodli, že je to jednoduché a spolehlivé auto. Proč by se měli opakovat?
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 11.06.2010 15:18, RE: Diskuse nebude
Muron posted by:
To není sarkasmus. Recenzí na Almery tu bylo letos už několik a diskutující se v nich shodli, že je to jednoduché a spolehlivé auto. Proč by se měli opakovat?
ok beriem, ale recenzia bola zverejnena, diskusia nezakazana :)
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 11.10.2010 17:37, RE: Proč by disk. nebyla?
donald posted by:
O japoncích se tvrdilo, že h...o vydrží. Almera ukazuje, že to není pravda a že jsou to stejné držáky jako evropské značky, dokonce mnohé převyšují. Tady skutečně panuje ještě mnoho pověr pramenící z pouhé neznalosti, příp. škodolibosti.
len pre informaciu auto ma za sebou dalsich 5000km, zatial bez problemov, nebolo treba do nicoho investovat, akurat mi oco nabehol autom v plnej rychlosti na obrubnik, nastastie si to odniesla len ziarovka v predom reflektore, blatnik vypadnuty z uchytu, co bolo hned opravene, no a prerazena pneumatika, hlinikovy disk, az na skrabance tiez prezil, taktiez sa mi predbezne podarilo dohodnut vymenu prevodovky, plus spojka k tomu, cena predbezne cca 150€, takze uvidime, sam som zvedavy na zimu, kedze hrdzu som stale neriesil, ze ako to almera prezije
respond




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, all rights reserved.