0
back
 

diskuze k tématu: První auto pro mě

category of topic classification: poradna, jaké auto koupit, automobilky, německá vozidla, japonská vozidla, anglická vozidla, typ vozidla, osobní
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 21.04.2015 20:43, První auto pro mě
Zdravím mám dotaz ohledně koupi nového auta, cenově dostupného do 50 000 Kč. Bude to moje první auto a nehodlám do něho vrážet velké peníze tak prosím o radu. Budu s ním jezdit do práce cca 22km denně a po městě. Takže počítám maximálně 40km denně. Rozhoduju se mezi Nissan Almera 1.8, 84kw 2001, Ford Focus 1,6 kolem roku 2001, Mazda 323F 1,6 hatchback 2001 a výše, Rover 24 1,4i 2001. Jsem milovník hatchbacků a chtěl bych to auto mít aspoň na dva roky. Očekávám, aby auto bylo trochu svižnější, spolehlivé, bez velkých investic, dostupné levné díly a spotřeba kolem 7 litrů a níže. Byl bych moc rád za rady co si koupit a proč. Čím více odpovědí tím budu radši.
respond
deleted user
number of posts
date of registration
Saturday 25.04.2015 00:47, RE:
Dobrý den. Jako ojetinu do padesáti tisíc korun doporučuji vůz s benzínovým motorem. Dobrou volbou bude Ford Focus, Nissan Almera, Nissan Micra, do cenového limitu se vejdete také s Toyotou Yaris. Ta je z hlediska spolehlivosti i provozních nákladů velmi dobrou volbou. Spotřeba benzínových motorů by potom neměla přesáhnout 6 litrů na 100 kilometrů.
respond




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, all rights reserved.