0
back
 

diskuze k tématu: Nissan Maxima 3.0 V6 - první dojmy majitele

category of topic classification: japonská vozidla
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 11.05.2009 12:14, Konečně!
Jsem rád, že se tu ukázala solidní recenze (i když po pát najetých kilometrech) na auto, ketrých v ČR moc není. Jinak auto se mi líbí, i s tím motorem.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 11.05.2009 12:54, pro majitele
Měl jsem předchozí verzi, A32, a skutečně za 5 let provozu a cca 130tkm jsem měnil pouze spotřební materiál. Podmínkou je plná syntetika, nejlépe Castrol Edge Sport 0W60, po max. 15ti tkm. Ve 120tkm obvykle urezne příruba posledního dílu výfuku-stačí pouze zavařit, a začnou se trhat manžety na poloosách-doporučuji preventivně vyměnit než odejdou klouby. U Vašeho modelu ještě odchází naklápění xenonů na zadní nápravě. Toť vše. Jinak doporučuji navštívit stránky Nissan Maxima klubu, najdete tam vše o údržbě a příp. opravách. Gratuluji k volbě, vzhledem k ceně jste nemohl vybrat lépe. Sám mám tento motor již v šestém voze (Maxima A32, Nissan 350Z kupé a kabrio, Renault VelSatis, Infiniti G35 kupé a Infiniti FX35)a spokojenost MAXIMÁlní
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 11.05.2009 13:16,
Jj, není nad velký obsah, poměr ceny ojetiny a její výbava je bezkonkurenční. Jen mi moc nesedí ty počty Km. Za rok najezdí cca 15000km ale už teď, za 5 měsíců, je to 10000Km
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 11.05.2009 13:17, VÝBORNÁ volba!
TAKových vozů (a MOTORů!) by mělo jezdit NÁSOBNĚ více ...
Trošičku překvapuje u tohoto typu vozu a motorizace relativně "nizoučký" nájezd, ale o to "lépe" pro současného majitele - může jen jezdit a jezdit a jezdit a ...
Pěkný den (a GRATULUJi ke "správné" volbě ,-)
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 11.05.2009 16:38, RE: VÝBORNÁ volba!
Kylie posted by:
TAKových vozů (a MOTORů!) by mělo jezdit NÁSOBNĚ více ...
Trošičku překvapuje u tohoto typu vozu a motorizace relativně "nizoučký" nájezd, ale o to "lépe" pro současného majitele - může jen jezdit a jezdit a jezdit a ...
Pěkný den (a GRATULUJi ke "správné" volbě ,-)
Jo jako, ja bych se vas chtel zeptat, kdy dodate nake nove fotky do toho vaseho fotoalba ze jo. Nejlepe v nake minisukynce, je preci leto ze jo. Jinak k veci, ja si mislim jako, ze kdys sestivalec tak jedine vod BMW ze jo, ty japonce moc nemusim jako. Jo, rad bych vedel, jak jsou u tohodlenc nissanu dobri automati, jesli se kurvi nebo jsou spolehlivy. Za odpoved predem dekuju ze jo.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 11.05.2009 18:30, RE: VÝBORNÁ volba!
Stejskal Jarda posted by:
Jo jako, ja bych se vas chtel zeptat, kdy dodate nake nove fotky do toho vaseho fotoalba ze jo. Nejlepe v nake minisukynce, je preci leto ze jo. Jinak k veci, ja si mislim jako, ze kdys sestivalec tak jedine vod BMW ze jo, ty japonce moc nemusim jako. Jo, rad bych vedel, jak jsou u tohodlenc nissanu dobri automati, jesli se kurvi nebo jsou spolehlivy. Za odpoved predem dekuju ze jo.
Milý "že jo"!
Není zač.
Fotky jsem NEdávno "aktualizovala" (další prozatím NEchystám - měla bych?); minisukénky v tomhle tisíciletí již moc NEnosím - je mi líto; "6ti" od bmw je VÝBORNÁ "idea" - tento "6ti" ale VŮBEC NEní špatný (naopak je VÝBORNÝ - v reálu trochu něco jako můj BrumloMOTOR - NEnapadný, v provozu však skoro "vynikající"); já japonské "vozy-DVD/HDD-tv-atd." narozdíl od vás tedy "mohu" - a to BEZ problémů; co dělají NISSANí automati NEtuším (vašemu dotazu NErozumím ... a ani slovník mi NEpomáhá), ale "tipuji" že SPOLEHLIVÉ jako zbytek auta by mohly být (já si svůj JAPONSKÝ automat s "6ti" k "6ti" NEmohu vynachválit ... a km za sebou "za chvíli" máme jako tento postarší Nissan..); jak jsem hned ÚVODem říkala: "NEní zač!" ,-)
Pěkný den (i s postarším NISSANem MAXIMA by MOHL být .-)
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 11.05.2009 18:46, auto pro arabáče
Hele, dej si inzerát, že to prodáš a do tří dnů ti začnou volat arabáči - Libyjci kupříkladu. Jsou po těch aut jak diví, skupujou je a exportujou do své rodné vlasti. Čert ví proč, ale je to tak.
Kámoš vykoupil Maximu po firmě, za dobrou cenu, ale stejně si od toho nic nesliboval. Za týden byla prodaná, koupili ji arabáči.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 11.05.2009 20:33, RE: VÝBORNÁ volba!
Kylie posted by:
Milý "že jo"!
Není zač.
Fotky jsem NEdávno "aktualizovala" (další prozatím NEchystám - měla bych?); minisukénky v tomhle tisíciletí již moc NEnosím - je mi líto; "6ti" od bmw je VÝBORNÁ "idea" - tento "6ti" ale VŮBEC NEní špatný (naopak je VÝBORNÝ - v reálu trochu něco jako můj BrumloMOTOR - NEnapadný, v provozu však skoro "vynikající"); já japonské "vozy-DVD/HDD-tv-atd." narozdíl od vás tedy "mohu" - a to BEZ problémů; co dělají NISSANí automati NEtuším (vašemu dotazu NEro...
Jako, ja bych myslel, ze by jste rozhodne mela dat novi fotky do toho alba ze jo. Tym dotazem jsem myslel, jako ci se nekazi automaticky prevodovky jako v tech nissanech, ponevadz ja osobne jako vozim prdel v 530 i vod bavoru ze jo, mam kamarada ktery ma japonce rad jako a chtel by neco podobnyho jako.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 12.05.2009 09:40, RE: auto pro arabáče
Reno posted by:
Hele, dej si inzerát, že to prodáš a do tří dnů ti začnou volat arabáči - Libyjci kupříkladu. Jsou po těch aut jak diví, skupujou je a exportujou do své rodné vlasti. Čert ví proč, ale je to tak.
Kámoš vykoupil Maximu po firmě, za dobrou cenu, ale stejně si od toho nic nesliboval. Za týden byla prodaná, koupili ji arabáči.
Jako pisatel recenze ještě doplním-spotřeba po městě díky užším pneu a počasí klesla na 10.3L a to jsou popojíždky 1-2km s nezahřátým motorem.Reno-o těch lybijcích to vím-sám jsem v Lybii kdysi byl.90% aut tam je japonských protože jiné by ty jejich tamní podmínky nevydržely.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 12.05.2009 09:46, ...kombi
Škoda, že se toto auto nedělá v kombíku. Po všelijakém přemítání a shánění skutečně velkého auta se solidním motorem jsem s výběrem zakotvil u Mondea 2.5, V6, samozřejmě kombi. Sítě jsou rozhozeny na více "frontách" a čekám na auto od dovozců z "I" event. "D" či "Fr" ... Žíznivost motoru mne netrápí, protože stejně jako recenzent jich najedu s autem relativně málo a spíše delší trasy, celkem ročně max. 12.000 km . Už se na kultivovaný šestiválec velice těším. Jinak recenze pěkná a Maxima je mi velice sympatická, jen to kombi mi u ní schází...:)
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 12.05.2009 10:46, RE: ...kombi
Joska posted by:
Škoda, že se toto auto nedělá v kombíku. Po všelijakém přemítání a shánění skutečně velkého auta se solidním motorem jsem s výběrem zakotvil u Mondea 2.5, V6, samozřejmě kombi. Sítě jsou rozhozeny na více "frontách" a čekám na auto od dovozců z "I" event. "D" či "Fr" ... Žíznivost motoru mne netrápí, protože stejně jako recenzent jich najedu s autem relativně málo a spíše delší trasy, celkem ročně max. 12.000 km . Už se na kultivovaný šestiválec velice těším. Jinak recenze pěkná a Maxima je mi ...
A můžu se zeptat jaký cca rok sháníte? Autu z Itálie bych se raději vyhnul, nejsou na nich sice známky koroze, ale italové moc nedají údržbě. Samozdřejmě jsou i vyjímky. Jo a mondík z I nebude mít na 99% vyhřívané čelní sklo a to je velké mínus
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 12.05.2009 11:25, RE: ...kombi
Michy007 posted by:
A můžu se zeptat jaký cca rok sháníte? Autu z Itálie bych se raději vyhnul, nejsou na nich sice známky koroze, ale italové moc nedají údržbě. Samozdřejmě jsou i vyjímky. Jo a mondík z I nebude mít na 99% vyhřívané čelní sklo a to je velké mínus
rok 2001, už ten Focusovskej výraz:) (masku), eventuelně novější, ale na TipCarsu byl nedávno krásnej kombík za 125tis.Kč, myslím že v bazaru Dlouhá Lhota u Příbrami, nebo tak nějak se to tam jmenovalo a neohřál se tam snad ani 14 dnů, ani jsem se na něj nestihl zajet podívat. Byl z "I" a byl dokonce s vyhřív. čel. sklem, vyhřív. předními sedadly, satelit. navigací....alespoň dle fotek krásné auto...Ve Čt jsem tam telefonoval a včera se na něj chtěl jet podívat, nestihl jsem to...
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 12.05.2009 12:47, RE: ...kombi
Joska posted by:
rok 2001, už ten Focusovskej výraz:) (masku), eventuelně novější, ale na TipCarsu byl nedávno krásnej kombík za 125tis.Kč, myslím že v bazaru Dlouhá Lhota u Příbrami, nebo tak nějak se to tam jmenovalo a neohřál se tam snad ani 14 dnů, ani jsem se na něj nestihl zajet podívat. Byl z "I" a byl dokonce s vyhřív. čel. sklem, vyhřív. předními sedadly, satelit. navigací....alespoň dle fotek krásné auto...Ve Čt jsem tam telefonoval a včera se na něj chtěl jet podívat, nestihl jsem to...
Taky mám 2001, ale od modelového roku už tam dávali 6-ti kvalt ... tak to je to 1% co ho v I má vyhřívané. Jinak sedačky mají v I vyhřívané často. V inzerátech se ukazuje rok 2004 s automatem za cca 150000Kč ze Švýcarska po prvním majiteli a se serviskou, to by nemuselo být špatné.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 12.05.2009 13:00, RE: ...kombi
Michy007 posted by:
Taky mám 2001, ale od modelového roku už tam dávali 6-ti kvalt ... tak to je to 1% co ho v I má vyhřívané. Jinak sedačky mají v I vyhřívané často. V inzerátech se ukazuje rok 2004 s automatem za cca 150000Kč ze Švýcarska po prvním majiteli a se serviskou, to by nemuselo být špatné.
K tomu autu z I.,je potřeba aby měli servisku a byli od dealera,pak jsou O.K.,raději oželím vyhř. čelní sklo ,ale aspoň nebudu mít shnilé dveře na kaši!!!Jinak vozy z CH taky nemusí být skvost pokud jsou od turků a pakistánců od Zurichu!!Vím o čem mluvím!!!
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 12.05.2009 13:07, RE: ...kombi
dagoš posted by:
K tomu autu z I.,je potřeba aby měli servisku a byli od dealera,pak jsou O.K.,raději oželím vyhř. čelní sklo ,ale aspoň nebudu mít shnilé dveře na kaši!!!Jinak vozy z CH taky nemusí být skvost pokud jsou od turků a pakistánců od Zurichu!!Vím o čem mluvím!!!
No tak vám ty spodní lemy dveří začnou rezivět až za 2-3 roky provozu v ČR Jinak platí záruka 12 let na prorezivění takže pokud je řádná serviska tak no poblem. Neříkam že toto konkrétní z CH je nějaký zázrak, ale i podle fotek podvozku co tam mají vypadá zachovale. Jenomže na fotkách to vypadá často jinak než pak v reálu
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 12.05.2009 13:17, RE: ...kombi
Michy007 posted by:
No tak vám ty spodní lemy dveří začnou rezivět až za 2-3 roky provozu v ČR Jinak platí záruka 12 let na prorezivění takže pokud je řádná serviska tak no poblem. Neříkam že toto konkrétní z CH je nějaký zázrak, ale i podle fotek podvozku co tam mají vypadá zachovale. Jenomže na fotkách to vypadá často jinak než pak v reálu
No ne z CH to taky nebude rezaví,pokud to nejezdí v Alpách,to pak bude shnilí i z It..,ale od dealera z CH pokud bude auto O.K.,tak bude stát ránu peněz když připočtu clo+DPH!!!ToŤ vše,v podsatě je jedno odkud auto je,záleží na kusu,dle mých zkušeností jsou nejhorší auta z ČR!!!
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 12.05.2009 13:25, RE: ...kombi
dagoš posted by:
No ne z CH to taky nebude rezaví,pokud to nejezdí v Alpách,to pak bude shnilí i z It..,ale od dealera z CH pokud bude auto O.K.,tak bude stát ránu peněz když připočtu clo+DPH!!!ToŤ vše,v podsatě je jedno odkud auto je,záleží na kusu,dle mých zkušeností jsou nejhorší auta z ČR!!!
No já sem měl na mysli auto z bazaru, původně z CH takže tam předpokládm že CLO i DPH je vyřešeno. Nějak tady zapatláváme diskuzi Nissanu, asi se budem muset krotit.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 12.05.2009 13:51, RE: ...kombi...lemy dveří
Michy007 posted by:
No já sem měl na mysli auto z bazaru, původně z CH takže tam předpokládm že CLO i DPH je vyřešeno. Nějak tady zapatláváme diskuzi Nissanu, asi se budem muset krotit.
O problému s lemy dveří vím, byl jsem varován, no ale zase nebudu kupovat vůz, kde by byly chycené, takový samozřejmě nechci...to si ohlídám. A nechci automat. Jinak snad to s tím zaplácáváním tématu nebude až tak hrozné. Ne až tak zřídka se tu baví někteří úplně mimo mísu a ani ne o autech, nejsmutnější je, když diskuze přerůstá ve vzájemné osočování, což se tu neděje.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 13.05.2009 14:36, RE: pro majitele
tomaskrtek posted by:
Měl jsem předchozí verzi, A32, a skutečně za 5 let provozu a cca 130tkm jsem měnil pouze spotřební materiál. Podmínkou je plná syntetika, nejlépe Castrol Edge Sport 0W60, po max. 15ti tkm. Ve 120tkm obvykle urezne příruba posledního dílu výfuku-stačí pouze zavařit, a začnou se trhat manžety na poloosách-doporučuji preventivně vyměnit než odejdou klouby. U Vašeho modelu ještě odchází naklápění xenonů na zadní nápravě. Toť vše. Jinak doporučuji navštívit stránky Nissan Maxima klubu, najdete tam vš...
Co to je, naklápění xenonů na zadní nápravě???
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 13.05.2009 19:25, RE: pro majitele
rojack posted by:
Co to je, naklápění xenonů na zadní nápravě???
podle zatížení zadní nápravy se automaticky upravuje sklon xenonů, všechna auta jimi vybavená to musí mít, jsou to takový plastový kloubky
respond


update
you watch this topic

stop watching this topic

similar vehicles on offer:




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, all rights reserved.