0
back
 

diskuze k tématu: Nissan Micra - problém s automatickou převodovkou ?

category of topic classification: poradna, technické dotazy, typ vozidla, osobní
berenda
number of posts1
date of registration10.07.2018
Tuesday 10.07.2018 18:49, Nissan Micra - problém s automatickou převodovkou ?
Přeji dobrý den. Našel by se někdo, kdo by mi poradil ? Na podzim jsem koupila auto s automatem Nisan Micra 1995. Auto bylo v dobrém stavu a řadí plynule bez cukání. Preventivně jsem si nechala vyměnit nejdříve olej v motoru a po novém roce i olej v převodovce. Chvíli po té druhé výměně jsem zaznamenala změnu v chování auta. Teď nevím, jestli to popíšu srozumitelně. Když jedu za jiným autem 40-ti km rychlostí a chtěla bych tu rychlost udržovat, začne motor " brblat", jako kdyby potřeboval přeřadit rychlost. Abych se toho zvuku zbavila, musím buď sundat nohu z plynu a zpomalit a nebo naopak přidat plyn a zrychlit. Při rozjezdu auto řadí bez přerušení až do vysoké rychlosti. Problém je pouze při jízdě čtyřicítkou. V servisu mi mechanik řekl, že když auto projížděl, tak mu nepřišlo nic divného, že tam nic neslyšel. Je možné, že s tou převodovkou něco je a mám vyhledat jiný servis, nebo je to normální ? Nikdy dřív jsem automat neměla, takže s ním nemám moc zkušenností. Mockrát děkuji za jakoukoliv radu. Berenda
respond
deleted user
number of posts
date of registration
Tuesday 10.07.2018 22:30, Re...
23 lety automat? To je sázka do loterie
respond
BobanHTP
number of posts2404
date of registration19.08.2015
Wednesday 11.07.2018 09:40, RE: Nissan Micra - problém s automatickou převodovkou ?
citation:
reakce na: berenda, 10.07.2018 18:49 (Přeji dobrý den. Našel by se n ...)


Ahoj, je zázrak, že tak starý automat ještě funguje. Jinak automechanik jen dělal, že si nic necítí, takže zkusit znova a projet se s ním a jasně ukázat o co jde. Snad najdou problém...
respond
deleted user
number of posts
date of registration
Wednesday 11.07.2018 09:52, RE: RE: Nissan Micra - problém s automatickou převodovkou ?
citation:
reakce na: BobanHTP, 11.07.2018 09:40 (Ahoj, je zázrak, že tak starý ...)


Upřímně, to auto má nulovou hodnotu, nemá smysl něco opravovat, jezdil bych dokud to jezdí a až dojezd? tak šup s nim na vrakac
respond
Jerry1122
number of posts122
date of registration16.02.2018
Thursday 12.07.2018 15:58, RE: Nissan Micra - problém s automatickou převodovkou ?
citation:
reakce na: berenda, 10.07.2018 18:49 (Přeji dobrý den. Našel by se n ...)


Souhlas s ostatními, jezdit dokud to neklekne. Cena opravy by se mohla vyšplhat na desítky tisíc (v případě repase 70-100 tisic)
Z toho důvodu jsem taky prodal své první auto a to bylo staré 10 let, ale jakmile začně zlobit aut. převodovka je lepší se auta zbavit dokud jezdí a nebo dojezdit do jeho “smrti”.
respond




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, all rights reserved.