0
back
 

diskuze k tématu: Nissan Note 1,4

category of topic classification: japonská vozidla
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 19.09.2006 09:00, Dík
Koukám, že moje kritika v článku o spotřebě N. Note padla na úrodnou půdu, a konečně někdo vyzkoušel vozidlo "prakticky". Také se mi reklama zdála trochu přehnaná, teď je vidět, jak to vypadá v reálu. A k ceně - je možná úprava na N1 ?
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 19.09.2006 13:24, RE: Dík
Pepe posted by:
Koukám, že moje kritika v článku o spotřebě N. Note padla na úrodnou půdu, a konečně někdo vyzkoušel vozidlo "prakticky". Také se mi reklama zdála trochu přehnaná, teď je vidět, jak to vypadá v reálu. A k ceně - je možná úprava na N1 ?
V testu spotřeby se snažíme především objektivně změřit spotřebu ve dvou režimech jízdy na téže trase, což samozřejmě není tak úplně "ze života", ale na druhou stranu je to asi nejlepší způsob, jak se dobrat výsledků porovnatelných s ostatními testovanými auty. V testu samotném je naopak na subjektivní hodnocení a rozepsání se o autě místa dost.
Co se týče úpravy na N1, tak o ní oficiální materiály nic neříkají, nicméně myslím, že Note si o ni říká a časem se jí možná dočkáme.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 14.03.2007 17:55, Roomster je o nezanedbatelných 20 cm delší ....
Tak to není pravda a čtenář si to může ověřit tabulce - rozdíl je asi 12 cm - to je dost velký rozdíl proti 20 cm. Nicméně každý cm u takovéhoto typu auta je asi 10 L a to je znát.
respond




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, all rights reserved.