0
back
 

diskuze k tématu: Peugeot 207 CC 1.6 THP: O čem ženy sní

category of topic classification: francouzská vozidla
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 14.12.2009 19:10, 207CC
Tohle fáro jsem pořídil své paní, souhlasím se všem, co je napsáno v recenzi, ano tu recenzi psal muž a tudíž všechny ty výtky jsou pravdivé, ale u ženy naprosto nepodstatné. Že vzadu není místo? A ve kterém takovém kabrioletu místo je? V šestkovém BMW je vzadu místa úplně stejně, v carreře ještě míň... v žádném z těchhle aut se vzadu jezdit nedá víc než 5 km. A že je to těžké? A které cabrio s plechovou střechou netrpí nadváhou? Zato je to auto celoročně použivatelné, což se o plátěné střeše říct nedá...
Velké plus má peugeot za nádherný design, za tyhle peníze hezčí cabrio neseženete, nádherný interiér, kůží obšitou palubní desku a krásně tvarované sedačky, které v téhle třídě určitě nejsou standardem... jediné co mi objektivně vadí je, že tahle 1,6ka s turbem se nedělá dohromady s automatem...
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 14.12.2009 19:39, RE: 207CC
Reno posted by:
Tohle fáro jsem pořídil své paní, souhlasím se všem, co je napsáno v recenzi, ano tu recenzi psal muž a tudíž všechny ty výtky jsou pravdivé, ale u ženy naprosto nepodstatné. Že vzadu není místo? A ve kterém takovém kabrioletu místo je? V šestkovém BMW je vzadu místa úplně stejně, v carreře ještě míň... v žádném z těchhle aut se vzadu jezdit nedá víc než 5 km. A že je to těžké? A které cabrio s plechovou střechou netrpí nadváhou? Zato je to auto celoročně použivatelné, což se o plátěné střeše ří...
A zrovna vzhled je aspoň pro mě dost diskutabilní. Mě se totiž nelíbí a to ani trochu. A to platí pro celý porfolio Peugeotu. Vyjímku bych udělal jen u Boxera. Obvzlášť maska s tlamou je pro mě naprosto nepřekousnutelá.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 15.12.2009 12:10, RE: 207CC
potak posted by:
A zrovna vzhled je aspoň pro mě dost diskutabilní. Mě se totiž nelíbí a to ani trochu. A to platí pro celý porfolio Peugeotu. Vyjímku bych udělal jen u Boxera. Obvzlášť maska s tlamou je pro mě naprosto nepřekousnutelá.
a které cc se zdá hezčí v téhle kategorii vám?
respond




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, all rights reserved.