0
back
 

diskuze k tématu: Výběr ojetiny ze tří

category of topic classification: poradna, jaké auto koupit, automobilky, francouzská vozidla, italská vozidla, typ vozidla, osobní
Kuzlja
number of posts2
date of registration04.02.2015
Wednesday 04.02.2015 20:35, Výběr ojetiny ze tří
Dobrý den,
hledám rodinné auto do 80 000 maximálně. Je mi jasné, že se pohybuji mezi auty, jejichž stáří je kolem 10 let. Můj roční nájezd může činit maximálně 12 tisíc km, proto hledám spíše benzínové combi. Zároveň chci, aby bylo v rámci možností spolehlivé. Pozastavil jsem se u Peugeotu 307 sw, ale jeho spolehlivost podle recenzí není valná. Dále jsem narazil na Renault Mégane II grandtour a Fiat Stilo. Chtěl bych se zeptat jestli jsou i nějaké jiné varianty nebo popřípadě, které z těchto tří vybrat a jaký motor.
Děkuji za odpověď.
respond
deleted user
number of posts
date of registration
Wednesday 04.02.2015 22:42, RE:
Dobrý den. Peugeot 307 na tom se spolehlivostí opravdu není nijak zvlášť dobře, trápí ho časté závady elektroinstalace. Tento problém se ale týká i Renaultu Mégane.Fiat Stilo je takový průměr - neurazí, ale ani nenadchne. Pro peněženky majitelů jsou ale opravy většinou nezáludné, sem tam jej trápí problémy s elektroinstalací. Doporučuji Vám vyzkoušet si Ford Focus s benzínovou šestnáctistovkou. Je spolehlivý, velmi dobře se řídí a má poměrně nízkou spotřebu.
respond
Paul
number of posts773
date of registration07.11.2008
Thursday 05.02.2015 13:06, RE: Výběr ojetiny ze tří
Kuzlja posted by:
Dobrý den, hledám rodinné auto do 80 000 maximálně. Je mi jasné, že se pohybuji mezi auty, jejichž stáří je kolem 10 let. Můj roční nájezd může činit maximálně 12 tisíc km, proto hledám spíše benzínové combi. Zároveň chci, aby bylo v rámci možností spolehlivé. Pozastavil jsem se u Peugeotu 307 sw, ale jeho spolehlivost podle recenzí není valná. Dále jsem narazil na Renault Mégane II grandtour a Fiat Stilo. Chtěl bych se zeptat jestli jsou i nějaké jiné varianty nebo popřípadě, které z těchto tří vybrat a jaký motor. Děkuji za odpověď.


Z těchto 3 - stillo. Nevypadá nic moc, ale na ježdění kolem komína dobrá volba.
respond
BMW528i
number of posts372
date of registration07.01.2013
Thursday 05.02.2015 13:58, RE:
Karel - TipCars.com posted by:
Dobrý den. Peugeot 307 na tom se spolehlivostí opravdu není nijak zvlášť dobře, trápí ho časté závady elektroinstalace. Tento problém se ale týká i Renaultu Mégane.Fiat Stilo je takový průměr - neurazí, ale ani nenadchne. Pro peněženky majitelů jsou ale opravy většinou nezáludné, sem tam jej trápí problémy s elektroinstalací. Doporučuji Vám vyzkoušet si Ford Focus s benzínovou šestnáctistovkou. Je spolehlivý, velmi dobře se řídí a má poměrně nízkou spotřebu.


307 1,6i má největší problém, že odchází převodovky. u megane elektronika (airbagy abs, cenrál stahovačky, řízení motoru, centrál a načítání karet) prostě se objevují závady ve všem.
Stilo nezaujme ani neurazí? myslím, že stilo aujme kvalitou zpracování, pohodlím jízdními vlastnostmi i prostorem, spolehlivost je velmi dobrá a seris levný. jediný prolém jsou tyčky stabilizátoru za pár stovek....
Focus hnije, odchází zadní nápravy brzdy a elektronika se se...e skoro jako na renaultu.
respond
driver111
number of posts528
date of registration13.03.2013
Thursday 05.02.2015 15:16, stilo
Jako majitel stila, sice v JTD, na to auto nedám dospustit, z těchto 3 kusů bych šel do něj. Najít pěknou benzínovou variantu nebude až takový problém. Prostorností je to super auto a problémy žádné, jen praskají žárovky ve světlech, toť vše :)
respond




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, all rights reserved.