0
back
 

diskuze k tématu: SAAB 9-5 - Šokující výraz

category of topic classification: ostatní
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 22.11.2005 07:34, zrychlení
Moc nechápu jak je možné, že diesel akceleruje rychleji než benzin, který má více jak o sto koní víc.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 22.11.2005 09:11, RE: zrychlení
las vegas posted by:
Moc nechápu jak je možné, že diesel akceleruje rychleji než benzin, který má více jak o sto koní víc.
Pravdepodobne se jedna o chybu, ale moc bych se nedivil, kdyby diesel prekonal vetsinu slabsich verzi benzinu, protoze zrychleni velkou merou zavisi take krouticim momentu a ten maji prave turbodiesely diky velkemu tlaku a kompresnimu pomeru valcu pri podobnem objemu podstatne vyssi.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 22.11.2005 09:56, RE: zrychlení
las vegas posted by:
Moc nechápu jak je možné, že diesel akceleruje rychleji než benzin, který má více jak o sto koní víc.
Děkujeme za upozornění - v tabulce je již správný údaj...
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 22.11.2005 16:50, Facelift
Mě osobně se tento facelift líbí, předek tím získal více dynamiky a méně usedlosti a přitom je to stále Švéd jak poleno. Myslím, že už bylo na čase s nějakým oživením 9-5, protože se prodává od 98 beze změny designu, to si mohou dovolit fakt jen silní...
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 22.11.2005 17:27, RE: Facelift
pecka posted by:
Mě osobně se tento facelift líbí, předek tím získal více dynamiky a méně usedlosti a přitom je to stále Švéd jak poleno. Myslím, že už bylo na čase s nějakým oživením 9-5, protože se prodává od 98 beze změny designu, to si mohou dovolit fakt jen silní...
To souhlas, ale ty prodeje v ČR jsou nic moc. Nevím jestli jim facelift pomůže. Spíš by to chtělo vyměnit importéra...něco jako marketing u saabu v čr neznají. Bohužel.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 23.11.2005 12:26, Podoba
Nemuzu si pomoct ale predek vypada jak 5 BMW a zadek jak z A4 nébo A6...
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 25.11.2005 10:00, RE: Podoba
Lost_Prophets posted by:
Nemuzu si pomoct ale predek vypada jak 5 BMW a zadek jak z A4 nébo A6...
já si také nemohu pomoct,ale design je oprvdu hnusný...
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 28.11.2005 13:37, RE: Podoba
kwitecko posted by:
já si také nemohu pomoct,ale design je oprvdu hnusný...
Zkuste se nekdy za ten volant posadit a uvidite, ze ten "hnusny" interier je neuveritlene ergonomicky a velmi prijemny. Facelift pro Saab 95 se mi zda jako spravny krok, ale stejne musi prijit s novym modelem co nejdrive.
respond




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, all rights reserved.