0
back
 

diskuze k tématu: Předokolku nebo čtyřkolku? Vybíráme ojetou Octavii TDI

category of topic classification: česká vozidla
cmk
number of posts21
date of registration24.10.2006
Tuesday 07.05.2019 09:34, 4x4 ano/ne
Obecně bych řekl - pokud tazatel neví, jestli 4x4 potřebuje, tak ji nepotřebuje.
Nebo naopak - pokud sám ví jasný důvod, proč 4x4 koupit, nechť ji koupí.
respond
BobanHTP
number of posts2404
date of registration19.08.2015
Thursday 09.05.2019 13:16, Někdy stačí EDS :-)
Chtěl jsem jen dodat, že 4x4 je nutné, pokud mám chalupu někde v kopci, kde problém není jen v zimě, ale např. i s plně naloženým vozíkem ALE jinak naprostou většinu cest u nás v Beskydech vyjedu jen díky EDS a kvalitním pneu
respond
petrk
number of posts66
date of registration21.04.2018
Sunday 12.05.2019 08:53, Mám hlad? Bude mi to chutnat? :-)
K výše uvedenému článku ohledně pohonu 4x4 ... záleží na využití auta. Pokud budu tahat karavan a je předpoklad, že budu potřebovat trakci i na mokrém a kluzkém povrchu, tak bych do 4x4 šel. Pokud se pohybuji po běžných silnicích a jsem schopen a ochoten se přizpůsobit aktuální situaci a stavu vozovky, tak ve valné většině situací pohon 4x4 nepotřebuji. Nebo si jej můžu pořídit jen tak, že mám na kufru označení 4x4, že chci jít do rizika, že se mi pokazí něco, co vlastně ani nepotřebuji, že chci platit v servisu za servis něčeho, co nepotřebuji, že chci mít spotřebu vyšší než je nutné. K titulku ... základ je vědět a dát info tomu, koho se ptám, na co to auto budu používat než se budu plát, jestli se mi to vyplatí
respond




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, all rights reserved.