0
back
 

diskuze k tématu: Subaru Impreza 2.0D - správný krok

category of topic classification: japonská vozidla
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 24.04.2009 12:33, Správný krok? NEmyslím!
Řekla bych: "Ten NEJLEPŠí možný!" ,-)
"Lepší" by snad/možná mohlo být bmw 120d, ale v OBOU případech jsme tak "o GENERACi " před (veškerou ostatní) konkurencí ...
Velmi zdařilé auto, velmi výjimečný motor = velmi (NEpochopitelně) malé prodeje ,-(
PS: Subaru boxer (diesel) motor do KAŽDÉ rodiny (na vyzkoušení - TO by se pak změnily tabulky prodejů ...)
Pěkný den ,-)
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 24.04.2009 12:35, Povedné autíko
Ano, tato nová Impreza se mi líbí. Jako nový vůz bych si ho klidně pořídil, nicméně všeobecně o nových "moderních" dieselech si po letech provozu nedělám iluze o jejich stavu a případných investicích oproti benzínu.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 24.04.2009 12:36, RE: Povedné autíko
Borik2 posted by:
Ano, tato nová Impreza se mi líbí. Jako nový vůz bych si ho klidně pořídil, nicméně všeobecně o nových "moderních" dieselech si po letech provozu nedělám iluze o jejich stavu a případných investicích oproti benzínu.
A ještě jsem ce chtěl poplácat, že jsem tu 1., ale Kylie mě (potvora jedna ) předběhla.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 24.04.2009 14:53, RE: Povedné autíko
Borik2 posted by:
A ještě jsem ce chtěl poplácat, že jsem tu 1., ale Kylie mě (potvora jedna ) předběhla.
Malé prodeje budou nejspíš kvůli té ceně.ta se mně zdá trošku přemrštěná na tak malé auto.I když ten motor patří ke špičce....
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 24.04.2009 15:36, akorát ta cena to kazí
Kromě té ceny by asi nebylo moc co vytknout, njn sympaťák
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 24.04.2009 16:37, RE: Povedné autíko
bruno posted by:
Malé prodeje budou nejspíš kvůli té ceně.ta se mně zdá trošku přemrštěná na tak malé auto.I když ten motor patří ke špičce....
Hromada lidí se prostě bojí servisu, kam ho zavezu, když se mi pokazí, k Tondovi od vedel ho nedám je to darebák. Kde seženu náhradní díly? Prostě zázemí automobilky např. olimpijských kruhů je obrovské. Na každém rohu servis celého koncernu. Jsem sám důkazem, že i pro mě to má velký význam.
respond




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, all rights reserved.