0
back
 

diskuze k tématu: Subaru Impreza - Nafta nebo osvědčený benzín?

category of topic classification: poradna, jaké palivo vybrat, automobilky, japonská vozidla, typ vozidla, osobní
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 17.12.2013 10:07, Subaru Impreza - Nafta nebo osvědčený benzín?
Dobrý den,
rád bych si koupil nějaké auto na příjemné svezení a zlepšení nálady zábavnou jízdou.
Do oka mi padla Impreza u které se dá očekávat hodně zábavy a jízdu si může řidič opravdu užít. Doporučili by jste naftu? Ročně najedu asi 10-15tis. km a tak nevím, zda se mi vyplatí koupit naftu (motor, který sklízí slávu), ale není tolik ozkoušený jako dvoulitr benzín na který předpokládám i levnější náklady na údržbu a opravy s tím, že spotřeba bude 2x větší.
Vyplatí se ojetý nafťák s nízkou spotřebou a vyššími náklady na údržbu a nebo osvědčený benzín?
Případně, které auto se zadním náhonem nebo 4x4 by jste doporučil s hranicí do 250 000kč. Nemusí být rodinné, musí být zábavné...

Velmi Vám děkuji a jsem s pozdravem

Tomáš Zavřel
respond
deleted user
number of posts
date of registration
Thursday 05.06.2014 17:04, re:
Dobrý den. Pro Váš roční nájezd doporučuji zvolit benzínový motor. Výhoda dieselu se v praxi projí, až když ročně najedete okolo 30 tis. km. Koupě ojetiny s diesel představuje vyšší riziko drahých oprav. Altrenativu k Subaru Impreze může představovat například BMW řady 3 nebo 5. Díky zadnímu náhonu nabídne velmi dobré řidičské zážitky.
respond




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, all rights reserved.