0
back
 

diskuze k tématu: lehká 4x4 či zadokolka s nízkým těžištěm

category of topic classification: poradna, jaké auto koupit, automobilky, česká vozidla, japonská vozidla, typ vozidla, osobní
honza535
number of posts6
date of registration14.06.2015
Monday 01.02.2016 21:38, lehká 4x4 či zadokolka s nízkým těžištěm
Zdravím,
poslední dobou mám čím dál větší chuť si pořídit nějaké levné auto na zábavu s pohonem buď 4x4, nebo s náhonem na zadní nápravu. Jediné podmínky co mám jsou aby to bylo levnější než 30 000 (věk auta mi moc nevadí, když by mělo dobrou antikorozní úpravu a co se týče oprav tak většinu jsem schopen zvládnout sám). Co se týče vybavenosti, či interiéru, to by mě až tak moc netrápilo :))
co mám tak nějaké kandidáty tak mě napadá subaru justy, škoda 120, nebo žigulík, ale škodovky a žigula by mě bylo asi líto. Možná ještě nějaké starší BMW, ale to hádám, že to bude mít vylítaný motor tak, že budu rád když dojedu dom :D
chtěl jsem se proto zeptat na nějaké další návrhy :)

předem děkuji
respond
PavelKeprt
number of posts121
date of registration28.10.2015
Tuesday 02.02.2016 13:04, Omega
Zkus se mrknout na Opel Omega s benzínovými motory 2.5 nebo 3.0. Podle mě je to pořád celkem pěkné auto, hrozně velké, hlavně uvnitř. Vypadá elegantně. Ale s tou korozí je to hrůza, kdysi jsem ji měl a rezivělo to úplně příšerně. Ale pokud by se podařilo sehnat zachovalý, nerezavý kousek, tak svezení je to pěkné a určitě by se dalo říct, že i zábavné. Je to zadokolka, těžiště sice má nízko, ale má dost nerovnoměrně rozloženou hmotnost mezi přední/zadní částí. Zkrátka hodně těžký motor (V6) a lehká prdel. Dá se řešit pytlem cementu v kufru.
respond
PetrT
number of posts1076
date of registration24.05.2009
Tuesday 02.02.2016 13:46, xxxx xxxxx xxxx
Za 30t. by sla sehnat mozna dobra Sierra 2.0. Je lehci a asi zabavnejsi nez Omega. Ale rezave budou ty auta obe.
respond


update
you watch this topic

stop watching this topic

similar vehicles on offer:




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, all rights reserved.