0
back
 

diskuze k tématu: Auris Hybrid Facelift

category of topic classification: poradna, jaké auto koupit, automobilky, japonská vozidla, typ vozidla, osobní, hybridy, cng, lpg
kedaradek
number of posts12
date of registration28.05.2012
Wednesday 11.11.2020 08:38, Auris Hybrid Facelift
Dobrý den,

před pár měsíci jsem se zde dotazoval na rodinný vůz (kombi/MPV) v automatu do 200.000,- Nakonec jsem se finálně rozhodl rozpočet trošku "přifouknout" a zvolil jsem Toyotu Auris Hybrid, protože pro můj jízdní režim je to podle mě ideál - okreska, město, dálnice sporadicky.

Nyní mi zbývá poslední rozhodnutí a to je, zda trvat na voze po faceliftu v roce 2015. Někde jsem se dočetl, že by měly být faceliftované vozy lépe odhlučněny a motory efektivnější, ale není zde někdo s přímou zkušeností a porovnáním?

Bohužel ani u nás ani v Německu jich není na prodej moc a naše staré Mondeo tento týden v podstatě "umřelo", takže nemám moc času na rozhodování.

Moc děkuji za zkušenosti.

Radek
respond
BobanHTP
number of posts2404
date of registration19.08.2015
Wednesday 11.11.2020 10:58, RE: Auris Hybrid Facelift
citation:
reakce na: kedaradek, 11.11.2020 08:38 (Dobrý den,před pár měsíci jsem ...)

Ahoj nemám zkušenost přímo s Aurisem, jen s Priusy, ale odhlučnění jde udělat dodatečně včetne od podběhů a funguje to.
Ohledně nějaké efektivity - neřešil bych to, protože na tvůj režim ježdění to bude rozdíl 5%
respond
rejdic.25
number of posts109
date of registration20.08.2013
Thursday 12.11.2020 10:14, RE: Auris Hybrid Facelift
citation:
reakce na: kedaradek, 11.11.2020 08:38 (Dobrý den,před pár měsíci jsem ...)


Hluk od podběhů je slabina Aurisů.Odlétající kamínky jsou opravdu slyšet více,než u cenově srovnatelné konkurence.Pokud aspoň 50% jízdy bude po městě,je hybrid dobrá volba.Co se týče motorů,tak výraznější změna přišla až nástupem nové corolly
respond


update
you watch this topic

stop watching this topic

similar vehicles on offer:




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, all rights reserved.